Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Összekötöttem a gépet a...

Összekötöttem a gépet a tv-vel. De nem jeleníti meg a lejátszott filmet. Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
Annyit el tudtam érni hogy amit a monitoron csinálok azt meg tudom jeleníteni a tv képernyőn. Ikonok, egérmutató stb. Viszont ha dvd filmet néznék akkor csak egy feketeség látszik ott, ahol a filmnek kellene bejönni. Még a lejátszót is megjeleníti csak benne a filmet nem.
2009. márc. 4. 07:16
 1/5 AdamMcKraken ***** válasza:

Milyen Op rendszer, milyen lejátszó, milyen videókártya?


Amúgy valósz h a lejátszódban nincs valami rendesen beállítva, v nem "támogatja" a többképrenyős megjelenítést...

2009. márc. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A videó kártya menüjében, engedélyezni kell a több-képernyős megjelenítést.
2009. márc. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A többképernyős megjelenítéssel nincs gond.Hiszen minden megjelenik a tv-n is csak a film nem.
2009. márc. 4. 11:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem régebben ATI kártyával olyan volt, hogy klónozni kellett úgymond a képernyőt vagy csak az egyiken jelent meg a videó. Tehát próbálj meg vmi féle klón beállítást keresni
2009. márc. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a klónozást is elvégeztem az NVIDIA beállításainál
2009. márc. 4. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!