Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Titan Questbe megakadtam...

Titan Questbe megakadtam 'alias' legyőzhetetlen Boss (? )

Figyelt kérdés

Van egy rész ugye, a minotaurus labirintusa, A Minotaurust legyőztem de utáan még van egy Telkine nevű démon amit hát... szinte ezen na szinten(lvl 17) lehetetlen megölni...csatlósokat idéz, ellenem fordítja az idézett szörnyem stb. nem csinálták egy kicsit (rohadtul) erőssé?

Semerre nem tudom menni, mondhatnátok hogy mennyek vissza és fejlődjek de nincs hol... a küldetések megvannak,gyenge szörnyeken alig kapok EXP-t. Lassan csaláshoz folyamodok...


2011. ápr. 24. 18:14
 1/3 A kérdező kommentje:

Itt a képesség fám: [link]


(első karakterem)

2011. ápr. 24. 18:22
 2/3 anonim ***** válasza:
Én pont most játszok vele, rouge-ot csináltam, és csak a csapdákra tettem a pontokat, nekem így nagyon sima. Farmoltam is vagy 10-15ször, mert elég jól dobált zöld/kék cuccokat. Sajnos más karival nem játszottam, illetve haverral toljuk multiba, de ott is csapdás karim van.
2011. ápr. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én nemrég kezdtem el és kb 2 napja 18-as szinten öltem le Telkinet. Szerintem próbálkozz más képességekkel. Az én karakterem abszolút előzetes tapasztalat nélkül fejlesztgettem vadász és védelem kombóval. Szerintem a játékmenet túl gyors ahhoz képest, hogy mennyit tudsz fejlődni. Javaslom, hogy portolj ki onnan és tápolj valahol amíg kibontakozik a karaktered. Még valami ami nekem bejött, ha van jó védelmed az egyik csatlóst hagyd életben hadd püföljön, addig is nem hoz be újabbakat.
2012. febr. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!