Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mac OS X telepítés PC-n,...

Mac OS X telepítés PC-n, felénél megakadtam, valaki segítene?

Figyelt kérdés
Már rég fel akartam rakni, és most elszántam magam, torrentel töltöttem le, ki is írtam, elindult, kiválasztottam a nyelvet, és elfogadtam a license-t, de mikor ki kéne választani a Select a Destination-al, hogy hova telepítse nem hoz be semmit... Szerintem egy üres partíció kéne neki. Nade most azt megcsinálhatnáme, hogy mintha pl. az xp-t akarnám telepíteni formázom a partíciót, letörlök mindent, és hátha úgy feltelepítené rá? Szerinetek megpróbáljam?
2011. febr. 26. 17:04
 1/3 Panda Péter ***** válasza:

egyáltalán nem biztos, hogy fel tudod rakni, mert az OS X csak speciális hardverkonfiguráció mellett hajlandó működni (nyilván azért csinálta így az apple, hogy csak a saját gépeikre lehessen felrakni).

érdeklődj körül szakmai fórumokban, hogy milyen vas alatt fog működni a cucc, ahhoz én ugyanis nem értek, mert utálom az apple-t.

2011. febr. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem egy gyakori kérdés... inkább keresd azokat a fórumokat, akik tényleg ezzel foglalkoznak: [link]
2011. febr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 zsomkovacs ***** válasza:

Próbálkozz egy virtuális géppel:


[link]

2011. febr. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!