Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egyszerűen lehetetlen, hogy...

Egyszerűen lehetetlen, hogy laggoljon a CS 1.6, mégis szaggat, miéért?

Figyelt kérdés
Zombi szerveren 20-30 FPS-em van. Haveromnak ugyanazon a szerveren ugyanazzal a nettel nem szaggat. A gépem új, a drivert frissítettem, pingem 8-10 közt. Windows 7 - 64bit - SP1. ATI Mobility HD5650 grafikus kártya. Fogalmam sincs, hogy mi lehet a baj.
2011. ápr. 30. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nemsokat írtál le a gépedről. a netnek nem sok köze van az FPS-hez. írj le töb adatot a gépedről, amugy meg ha sokan vannak a szerveren attól is laggolhatsz.
2011. ápr. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
3 magos AMD proci, 6GB DDR3 .. ennyi elég? grafikus kártyát már leírtam. Ha kevesen vannak akkor is csak 20-30 FPS. Valami OpenGL beállítás oldhatná meg a problémát, csak nem tudom pontosan hogy hol mit állítsak be, ezt mondhatná meg valaki ha tudja.
2011. ápr. 30. 18:58
 3/4 anonim ***** válasza:
az emberi szem 30FPS-t már folyamatos mozgásnak érzékeli...
2011. máj. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom, pont azért írtam 20-30-at. És amúgy néha lemegy egészen 12-13 ra. És azért az már nem mindegy
2011. máj. 3. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!