Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 2011 középfokú informatika...

2011 középfokú informatika érettségi változások?

Figyelt kérdés
Üdvözlök mindenkit. Idén elhatároztam, hogy leteszem a középfokú érettségit informatikából. Gyakoroltam is sokat, azösszes eddigi érettségit könnyedséggel megírtam 90% fölött segítség nélkül. Mielőtt office-al kezdtem vna tanulni előtte már nagy rutinom volt a webszerkesztésben, így a html-ben is..De az egyik ismerősöm mindig azt mondta, h kivették a weblapszerkesztést, és valóban 2010 októberiben már nem szerepel a 15 pontos html. Helyette a powerpont ami eddig 15 pont volt, most 30 pontos. Eléggé aggaszt, mert azt vették ki, ami a legeslegjobban ment és azt rakták a helyére, ami a legrosszabbul. Szeretnék érdeklődni, hogy ki mit hallott erről, lesz-e idén weblapszerkesztés, előfordulhat-e a képszerkesztés a 2011 májusi érettségiben (csak mert képszerkesztői programot is kellett választanom). Köszönöm
2011. máj. 4. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne, mert én meg tavaly tettem előrehozottad, de akkor lehet nem jól csináltam, mert a powerpoint sokkal könnyebb, meg a képszerkesztés is poén
2011. máj. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát ha még nem szűnt meg a jogviszonyod az iskolával akkor nem nagyon érint téged ez a kérdés, mert addig nem tehetsz újra érettségit középszinten infóból. Akkor lehet ha megbuksz, és majd a pótérettségin csinálsz vmit vagy szintemelőt teszel :D Na de jó lenne ha érkezne egy "igen, változott" vagy "nem, nem változott" válasz, mert lassan itt van :O
2011. máj. 5. 16:18
 3/6 anonim válasza:
Nem nem változott vagy legalábbis a mi sulinkba mindenki úgy készült, hogy weblapszerkesztés is lesz.
2011. máj. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

természetesen nem vették ki a webszerket és nem is fogják...

csak váltogatják hol ez hol az van benne... általában a ppt-vel szoktál cserélgetni. idén ppt nem volt hanem helyette webszerk volt :)

2011. máj. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
tényleg volt benne html, most a pp-tot vették ki, aminek igen csak örültem :):D am sztem könnyű érettségi volt... 1 hibám mégis lesz, mert excelben vmit nem igazítottam középre, hát ez van ˘ .˘
2011. máj. 16. 15:27
 6/6 (L) Bella (L) válasza:

amúgy adhatnának erre 3 óra helyett inkább 4-et. nálunk sokan nem tudták befejezni.

ezt a weblaposat meg inkább lecserélhetnék ppt-re, word és xls-en kívül a powerpointot kell leginkább használni az életben nem a weblapozást...

2011. máj. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!