Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez a laptop milyen lehet?...

Ez a laptop milyen lehet? (fotó lent)

Figyelt kérdés

Csak arra kellene, hogy párommal tudjak netezni itthonról. Külföldön van, és a mi saját laptopunkat kiküldeném, ez meg maradna itthon nekem. De csak netre kell! Érdemes megvenni?

[link]


2011. máj. 6. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
netezésre bőven elég.
2011. máj. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha csak netezésre kell, ennél jobbat keresve sem találhatnál...:)
2011. máj. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor merjek licitálni? :)
2011. máj. 6. 17:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem venném meg, mivel integrált minden benne, és nem mai laptop ezért bármikor el szállhat rajta valami, és akkor kuka.
2011. máj. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
tény, hogy nem egy mai darab, de neki úgyis csak netezésre kell, nem fog rajta nap mint nap játszani vagy processzorterhelő tevékenységeket folytatni rajta, ezért nem hiszem, hogy csak úgy egyszer csak tönkremenne... az acer laptopok híresek strapabíróságukról. nekem is van egy már vagy 5 éves és kiválóan működik... szóval én azt mondom merj licitálni!
2011. máj. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!