Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyiért, és milyen érdemes...

Mennyiért, és milyen érdemes Laptopot vennem, ha a következőkre használnám?

Figyelt kérdés

Főiskolára megyek, szóval a szövegszerkesztő programok alap.

Netezni és MSN-ezni is akarok vele.

Legyen benne Wifi.

Játék annyira nem fontos, mivel a számítógépen se nagyon játszok.

Windows Vista vagy 7 operációs rendszerrel használnám.


2011. máj. 7. 14:42
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Hát még annyi hogy filmet nézni, illetve zenét hallgatni is szoktam néha, de arra minden laptop jó.
2011. máj. 7. 14:46
 2/11 anonim ***** válasza:

Bármilyet.

Netbookot ne vegyél, hacsak nem vagy lány, az férfi kezébe nem való.

A normál méretű notebookok közül pedig mind jó arra, amire neked kell. Ár-érték arányban most szerintem a Dell N5010 a legjobb, 135 ezerért, de ez mindenki egyéni preferenciájától függően változhat.

A Vista felejtős, csak 7-tel állj szóba (abból sem gyárilag telepítettel, hanem magadnak).

2011. máj. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

nem lány vagyok.

Amúgy én valami ilyenre gondoltam:


[link]


Amit mondtál a Dell N5010 most van 115be is akcióba egy honlapon láttam

[link]

2011. máj. 7. 14:52
 4/11 A kérdező kommentje:
A Vistát szeretem, a 7-et még nem próbáltam ki, annyi hogy ezek közül használnám az egyiket, XP-t már egyáltalán nem használok. Természetesen magamnak telepíteném :)
2011. máj. 7. 14:54
 5/11 anonim ***** válasza:

Ja igen, N5010-ből i3-as procival 135 ezer, 2 giga rammal. Nekem is van egy ilyen, fél éve 156 volt, jó gép.

Ha van rá annyid, megéri az i3, még kevesebb ram árán is. Normális videokártya híján ezekkel nem lehet játszani, de minden másra tökéletesek (a Dellel meglepő módon még zenélni is elég jól lehet).

2011. máj. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Hát végül is 3GB ram is elég játszani, de most nem úgy néz ki mintha annyira játékra kéne, de sose lehet tudni. :)

Am sokkal jobb a VGA a Dellben?

2011. máj. 7. 15:00
 7/11 A kérdező kommentje:
ja amúgy milyen és mekkora játékok futnának a Dellen? Am van 4GB rammal 137-ért
2011. máj. 7. 15:12
 8/11 anonim ***** válasza:

LFS-t próbáltam, max felbontáson megy gond nélkül.

A NFS World 1024×768-ban megy minimumon.

Tehát játékra annyira jó, mint egy 6-7 éves akkoriban jó gép.

2011. máj. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

jah értem :) Köszi a választ :)

Ilyen kis játékok szerintem futnak rajta mindenképp, de úgyis úgy néz ki csak netre meg filmnézésre fogom használni, nemtom melyik lenne a jó választás. Annyi hogy a Dell 30rugóval drágább, de picit jobb, viszont a HP is megfelelne szerintem nekem. :)

2011. máj. 7. 16:23
 10/11 anonim ***** válasza:
A Dellre több garancia van, és nem véletlen, hogy azok az ismerőseim, akiknek HP volt, lecserélték Dellre.
2011. máj. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!