Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnák olyan szórólapot...

Hogyan tudnák olyan szórólapot/plakátot készíteni aminek az aljára letéphető "fülekre" írnám a telefonszámom?

Figyelt kérdés
Már próbáltam Excel-ben a füleket és World-ben a szöveget(pl.:eldó lakás), de nem tudom elfordítani a "füleket", hogy a szöveghez képest fektetve legyen. Tehát fölül lenne a szöveg alatta a letéphető "fülek" egymás melett. Remélem érti valaki mit akartam.
2008. febr. 15. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szia.én a word paddal csináltam.megírtam szépen sorban egymás után a számokat.egyesével.

------------------------------------------------------------

1 1 1 1 1 1

2 2 2 2 2 2

3 3 3 3 3 3

4 4 4 4 4 4


valahogy így!

2008. febr. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
bocs a kék nyíl eltolta az egyeseket.de az is egy sorban van a többivel.erre nem számítottam.
2008. febr. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

excelben: formátum -> cellák -> igazítás fül, és ott be tudod lőni a szöveg dőlésszögét. -90°-ban fentről lefelé lesz olvasható. a szöveget is simán hozzá tudod írni, ha egyesíted a cellákat.

wordben, ha táblázattal csinálod: eszközök -> szövegirány, és ott a tetszőleges, de ez CSAK táblázatnál működik

2008. febr. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megpróbálom.
2008. febr. 16. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!