Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudok telepíteni...

Miért nem tudok telepíteni semmilyen operációs rendszert?

Figyelt kérdés

Windows 7-et próbálom feltelepíteni, de mindig ezeket írja ki. Már Vistával is próbálkoztam.

Alapból nem hoz ki semmit és így nem tudok tovább menni.

Új partíciót is létrehoztam- semmi.

Valaki tudna segíteni?


[link]

[link]


2011. máj. 9. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Bootolj lemezről.
2011. máj. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt, hogy kell?Bocsi de nem nagyon értek hozzá. :S
2011. máj. 9. 23:22
 3/5 énevok ***** válasza:

1. Mikor bekapcsolod a gépet, pár pillanatra kiírja hogy press "f2" vagy "del" vagy "f11" bois setup". Gyorsan nyomd meg azt a gombot, mert rövid az időd, ha eltünik a kép már hiába nyomkodod, újra kell indítani a gépet.

2. a "boot setup" címszó alatt, tudod beállítani, a bootolási sorrendet, godolom neked a vinyó van az első helyen, állítsd át, hogy a lemez meghajtó legyen az első helyen, a vinyó pedig a másodikon.

3. ha ezzel megvagy, ments a beállításokat és folytasd a betöltést.

4. tedd be a telepítő lemezt, és indítsd újra a gépet. Ha mindent jól csináltál, most már a lemezről fog tölteni, és megkérdezi, hogy mit szeretnél tenni. Ezek után már a te döntésed, hogy külön op rendszernek rakod föl, vagy törlöd az előzőt, és annak a helyére teszed e!

2011. máj. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

És abban tudnál segíteni, hogy a Windows 7 telepítőfájlját( a meghajtóképeset) hogyan tudom kiírni dvd-re?

Milyen programmal lehet és hogyan? köszi :)

a neroval próbáltam kiírni, de nem hozott ki semmit a gép indításakor :S

2011. máj. 10. 10:21
 5/5 énevok ***** válasza:
Az nem az író hibája, a nero tökéletes erre a dologra, szerintem a leszedett progiddal van baj! :(
2011. máj. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!