Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mért nem jeleníti meg a Media...

Mért nem jeleníti meg a Media Player Classic feliratot?

Figyelt kérdés

Home Cinema. Ugyan az a neve a feliratnak mint a videónak, mégse jó. Átállítottam a beállításokban a VMR7(r)-t de így se jó, kipróbáltam 9-cel úgy se..

Most akkor mi lehet a baj?


2011. máj. 10. 01:11
 1/10 A kérdező kommentje:
Letöltöttem más lejátszót(VLC) és ahhoz sem lehet feliratot tenni. :S
2011. máj. 10. 01:13
 2/10 anonim ***** válasza:
A menüjében be kell állítani,hogy jelenítse meg.Valószínű,hogy alapbeállításban ki van kapcsolva.
2011. máj. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt hol lehet beállítani?
2011. máj. 10. 13:38
 4/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a VLC-ben, hogy a menüben adod be neki a feliratot, vagy egyszerűen belehúzod a lejátszóba, amikor megy a film. Ha így sem megy, akkor valami más gond van.
2011. máj. 12. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 vagyokakilehetek ***** válasza:

a baj neve maga a media player classic


használj VLC PLAYER, KM PLYAER, BS PLAYER, stb. másik programot.

2011. máj. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jó, de azt is odaírta, hogy VLC-be sem tudta megjeleníteni. Most hogy ez a kérdező hibája-e vagy nem, azt kellene kideríteni.
2011. máj. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

VLC a behúzásos módszerrel sem megy :S

Valami nincs a gépemen ami kéne felirat megjelenítéséhez?

2011. máj. 13. 00:58
 8/10 anonim ***** válasza:

Olyan különösebb dolgok nem kellenek a felirat megjelenítéséhez, ráadásul a vlc-ben egy csomó minden eleve benne van.

De letöltheted a VobSub-ot, az még a sima windows media player-hez is hozzáadja majd a feliratokat azonnal, ha ugyanaz a neve, mint a filmnek.

[link]


De szerintem valami más lesz itt a háttérben. Egyáltalán semmilyen feliratot nem tudsz megjeleníteni semelyik lejátszóval? Próbálgattál többet is? Biztos, hogy a feliratfájlod jó? SRT? Ha belenézel a Total Commander nézőkéjével, vagy megnyitod a Jegyzettömbbel, akkor látod benne a feliratot? DirectX fel van téve?

2011. máj. 13. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hát az a Direct x nem tudom mi, vagy fenn van e, én nem tettem fel. A VobSubról nem hallottam túl jó dolgokat, K lite codec packom van fenn, és azt hallottam azzal együtt nem megy jól.

Am igen, SRT tutira, és egy lejátszó sem nyitja meg a feliratokat. Pedig van jópár a gépen most, több helyről leszedve, szal nem azzal van a baj. Csak valamiért nem nyitja meg semmi. :S

2011. máj. 16. 20:33
 10/10 LostSilverBook válasza:

Köszönöm az egyéb ajánlást, de nekem eddig jól bevált a MPClassic-HomeCinema. sosem volt vele bajom, ellenben animéknél nagyon szenvedtem codekek miatt a BSplayer lejátszóval. Az nem vált be.

A MPC-HC nagyon jó volt, a korábbi gépemen hibátlanul megy még most is, csak az új laptopon nem tölti be a feliratokat, holott mind a két gépen win10 fut... Tehát nem a win a baja, hanem egyéb beállítás.

Amúgy VLCP sem veszi be a feliratot. Egyikbe sem tudom betallózni, mert bár berakom, semmi sem történik...


Átneveztem Defiance.mkv film mellé a feliratot Defiance.srt-re és nem veszi be

2017. okt. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!