Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Feliratot időzítenék, de...

Feliratot időzítenék, de amikor berakom a feliratot subtitle workshop-ba az ékezetes karaktereket nem jeleníti meg csak @&$đĐ jelekkel és ha így beidőzítem akkor megmarad olyan jelekkel és nem lehet érteni. Hogyan lehetne időzíteni?

Figyelt kérdés

Esetleg másik progival?

subtitle workshop 4es verzióm van,máskor jó csak ennél nem.


2010. nov. 4. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha megnyitod jegyzettömbbel, akkor ott milyenek a karakterek? (társítással)
2010. nov. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jegyzettömbbe rendesen kiírja az ékezeteket
2010. nov. 4. 21:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor nem tudod szerkeszteni...bár próbából nézz rá a szerkesztés/csere...az összesen menüre a jegyzetttömbben. Persze másolt srt-vel gyakorolj!

Tényleg srt az a felirat? Ha nem konvertáld...

SW eltávolítás újratelepítést próbáltad? Esetleg régebbi verziót...nekem 2.5 van.

2010. nov. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
.ass formátumú felirat, SWből próbáltam régebbi verziót is azzal sem működött,jegyzettömbel most megpróbáltam és nem sikerült. Ha átkonvertálom srt-re akkor sem látszanak az ékezetes betűk
2010. nov. 5. 10:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem található másik felirat? Tedd fel valahova...ránéznék, ha publikus!
2010. nov. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi,már megoldódott,leszedtem az animét más verzióban amihez jó lett a felirat :)
2010. nov. 6. 19:19
 7/7 anonim ***** válasza:
:)
2010. nov. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!