Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem egy új gépet (még...

Vettem egy új gépet (még nincs op rendszer), mindent bedugtam ami kell. Bekapcsolom, elindul, de a bios-t nem hozza be csak azt a kis ablakot mint amikor a monitort bekapcsoljuk de a gépet még nem. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Nincs rajta bios? Volt a géphez egy pár cd, lehet hogy az eggyiket bekéne rakni és telepiteni a biost?

Vagy valami hiba?


2011. máj. 10. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha mindent jól összedugtál, akkor hiba hardveres, vidd vissza.
2011. máj. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mégsem dugtál be mindent ami kell.

Vagy pedig valami hibás benne.

A BIOS alapból rajta van, nem kell telepítened, sőt ne is foglalkozz vele, ha nem muszáj. :)

2011. máj. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Volt egy használati utasitás, angol, de annyit értettem hogy "bios telepitése" volt a cime annak a résznek, meg le volt irva hogy hogyan kell. De egyébként azóta felhivtunk egy hozzáértőt,(ilyenekkel foglalkozik) aki mondta hogy meg tudja csinálni (eredetileg csak op rendszer miatt kelett volna)
2011. máj. 10. 18:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Gondolom BIOS setup volt.

A setup azonban nem csak telepítést, hanem beállítást is jelent.

2011. máj. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen az volt. Akkor előfordulhat hogy nem hardverhiba hanem csak szimplán nincs beállitva?
2011. máj. 10. 19:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen az is előfordulhat. :P
2011. máj. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!