Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gumi billentyűzet alkalmas...

Gumi billentyűzet alkalmas (sok) gépelésre? Ha nem, akkor milyen alternatíva létezik halk (hangtalan? ) gépelésre?

Figyelt kérdés
Egy helyen azt olvastam, gumi billentyűzeten írni "borzalmas" - ez igaz?
2011. máj. 13. 00:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha arra az összetekerhetős, folyadéktűrő billentyűzetre gondolsz, akkor a válasz szerintem igen (legalábbis gépíró szemmel). Hangtalan gépeléshez sajnos én nem tudok billentyűzetet ajánlani...esetleg érdemes lehet kipróbálni őket olyan helyen, ahol több is ki van téve próbálni...
2011. máj. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

na, akkor próbálj azon 10 percet gépelni.


ha 10 perc után nem fájnak az újbegyeid, akkor neked mesterséges mancsod van.

2011. máj. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy helyen azt olvastam, gumi billentyűzeten írni "borzalmas" - ez igaz?


Bocsánat, de erre a kérdésre írtam, hogy igen - igen, borzalmas! Sajnálom, ha félreérthető voltam, de azt a kérdést olvastam utoljára, így arra reagáltam...

2011. máj. 13. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vannak érintőképernyős billentyűzetek, amin egészen tűrhető, valóban hangtalan, és piszokdrága :(
2011. máj. 13. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem konnyu hasznalni, mivel melleuthetsz es kimaradbetu, de viszont halk egeszen. Nekem is problemam volt az irodaban mert latta a fonok, erossen dolgozok es kivancsi volt es megnezt, hogy mit dolgozok es kozbe csak meseztem
2011. szept. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kivetítős billentyűzet esetleg.
2015. szept. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!