Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tudnék csinálni?

Mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés
A winrar jelszót kér, ha bontani akarok, de nekem halvány lila gőzöm sincs a jelszóról. Már próbáltam rengeteg jelszó-eltávolító progit, de semmi eredmény. Valaki tudna mondani valami okosat, hogy mit csináljak vele?
2011. máj. 16. 15:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

üdv én tudok mondani okosat:)

ahonnan letöltötted a fájlt ot kell lenni a jelszónak is

2011. máj. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akármit szedek le mindenhez kér, de ahonnan leszedem ott szó nincs jelszóról...
2011. máj. 16. 15:46
 3/11 anonim ***** válasza:

ahol a letöltő linket kaptad, azon a weblapon nézelőd, esetleg érdeklődj a feltöltőjétől, megosztójától.

(általában, a weboldalon, egy ingyenes regisztráció után lesz elérhető a kérés kiírásának a lehetősége.)

2011. máj. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De mind más oldalról van. Nem lehetne esetleg a progi irányából közelíteni?
2011. máj. 16. 16:29
 5/11 anonim ***** válasza:

felejtsd el! egy jó RAR jelszó megfejtése szuper gépeken is, évekbe telik....


próbáld ki:

Villámgyors internetes jelszóteszt.

Nem kell mást tenned, csak begépelned a How Secure Is My Password? - vagyis Milyen biztonságos a jelszavam? [link] - weboldal fehér mezőjébe a jelszónak szánt karaktersort, (pl. 10-12 kis és nagybetűből, spec karakterekből) és máris megtudod, hogy egy távoli számítógépnek mennyi idejébe telik titkosnak hitt kódod feltörése.


Egy 12-15 karakter hosszú, ügyesen kódolt jelszó megfejtéséhez például már évmilliárdokra van szükség, vagyis az óvatosság és trükközés egyáltalán nem hiábavaló.

FONTOS: Az oldalra begépelt jelszó egyébként nem kerül ki az internetre, a tesztet és a számítást mindenkinek a saját gépe végzi el!!

Ezt az is bizonyítja, hogy a jelszóteszt úgy is lefut, ha az oldal betöltése után megszakítod az NET-kapcsolatot.

2011. máj. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

[link]


!!!

2011. máj. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Üdv :) jó ember honnan töltesz le???
2011. máj. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
demo verziós winrarod van?
2011. máj. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem demo
2011. máj. 16. 19:33
 10/11 A kérdező kommentje:
A képeket engedi megnyitni, de a doc-ot vagy a pdf-et nem... Már töröltem, szedtem le másik, de mindig ugyanoda lyukadtam ki...
2011. máj. 16. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!