Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Dell...

Mi a véleményetek a Dell N5110-ről?

Figyelt kérdés

Dell Inspiron N5110


[link]


2011. máj. 16. 16:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Király!
2011. máj. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Olyan véleményre lennék kíváncsi, pl akinek ilyen van, hogy vált be neki, mennyire mennek jól rajta az új játékok, stb.
2011. máj. 16. 17:06
 3/10 Dymo ***** válasza:
Nekem i7 helyett i5-ös proci van,a többi stimmel. A Crysis 2 max grafikán meg se rezzen,a GTA 4 közepes grafikán megy,mert high-on egy idő után szerintem túlmelegszik,és elkezd beszaggatni (közepesen semmi probléma). Witcher közepes grafikán megy. Én megvagyok vele elégedve. A webkamerája k.rva jó és a kijelző is nagyon penge!
2011. máj. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szia az jó, azt hiszem jövőhéten megvesszük, már alig várom, úgy unom már a mostani gépem :D A GTA 4 is szaggat rajta eléggé sajnos :S Főleg, ha a játékban éjszaka van.
2011. máj. 19. 16:57
 5/10 anonim válasza:

Iponon már megírtam, de ide is bemásolom:

Szóval, először is windows-élményindex:

Processzor: 7,4

Memória: 7,6

Videókártya: 5,5

Játékra szolgáló videókártya: 6,6

Elsődleges merevlemez: 5,9

3DMark 11-t nem futtattam még rajta.

1333Hz-es DD3 van benne.

Igazából egy hiba miatt már vihetem vissza, de majd csak később fogom nyáron, nem jön hang a jack-en keresztül, így egy usb-t jack-ké alakítót használok átmenetileg.

(De osztálytársamnak működik.)

CoD4-nél, amikor 90°C körüli a cpu és gpu hőmérséklet kisebb szaggatásokat észre lehetett venni, de ez az újabb nvidia driver felrakása után megszűnt.

Billentyűzet kissé rugalmas, azaz fel-le mozog az egész, de nem kell olyan erősen csapkodni természetesen (Az n5010-esé stabilabb, viszont ennél van rés a billentyűk között, ami szerintem hasznos, könnyen lehet vele gyorsan, pontosan gépelni.)

A 6 cellás akkumulátor olyan 3-3,5 órát bír maximum.

Szerintem egyáltalán nem zajos, ha játszom, akkor természetesen hallani ahogy pörög a ventri rendesen, de engem egyáltalán nem zavar.

2011. jún. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszi a választ! Le tudnád írni, hogy hol szedted le a drivereket, és ha pl. ott több van, akkor hanyadik? Köszi!
2011. jún. 13. 09:06
 7/10 anonim válasza:
én is olyat szeretnék. neked mik a tapasztalataid?
2011. júl. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

A dell honlapjáról szedtem le a drivereket:

[link]

Itt ki kell választani a laptop típust.

2011. júl. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez a gép egy nagy kupac szar. Aki mást állít az nem ért hozzá.
2011. aug. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó válaszoló igen nagy intelligencia hányadosra valló nagyon segítőkész válaszát. Már megvan 3 hónapja a gép, teljesen hibátlanul működik, tökéletes. A kupac szar az az Acer és társai. Jah, és te nem értesz hozzá :)
2011. okt. 6. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!