Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » H az xp nem ment át az eredeti...

H az xp nem ment át az eredetiség vizsgálaton útolag még tudok tenni vagy újrendszer?

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Telepítsd újra.
2011. máj. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi sajna sztem is az lesz
2011. máj. 17. 12:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Piriform cleaner, vagy Testdisk 6.5 program segítségével töröld és formattáld újra a merevlemezt, ha az xp legális, akkor nyugodtan telepítsd újra, kód megad.


Ha az a helyzet, hogy gonosz módon nem tiszta xp-t adtak el neked, pedig ez mán alapelvárás,csak ilyet veszünk, akkor letöltöd ezt,: WGA-remove, és futtatod offline!,XP-n, miután kész van, egy másik ip cimről bejelentkezel, és kikapcsolsz MINDEN automata letöltést, (előbb kikapcs, aztán csatlakozás) továbbá soha nem mész rá a windózupdatate-ra.

Ha beindult a rendszer, még a másik ip-ről végezd el a fontos segéd-antivirus-, stb.-program letöltéseket, kritikus frissítéseket. De a frissítéseket soha nem keresed, hanem megvárod míg fölkínálja, ekkor nem automata módban átnézed mit tenne fel, a WGA mellől a pipát elveszed, nehogy megint rátöltse.

Utána rámehetsz a saját ip-dre, miután a másik helyen aktiváltad már az xp-t. Még 1x wga remove futtat.

Nem tudom mi ez, de ezt mondják ezt kell.

Ez természetesen csak szoftverhiba lehet, nem szabad kalózxp-t használni, ellenzem. Én szeretek fizetni a faszájos programokért, és a szoftverlopás ellen foglalok állást. Na.

2011. máj. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Google a barátod, ha van egy jó vírusirtód elkezdhetsz keresgélni a neten xp crack után. Vagy egyből mehetsz torrent oldalakra is. Nekem anno ugyan ez volt a problémám, de letöltöttem egy cracket 5 perc alatt találtam megfelelőt, aktiváltam vele utólag a windows xp-t és minden pöpec volt :)


Előttem kommentelő személynek annyit üzennék, hogy én is az eredeti szoftvereket támogatom, de amíg valaki a diák éveit tengeti, gondolok itt akár a korombeliekre, akik már fősulin ill egyetemen tanulnak, nincs pénzünk eredeti szoftverekre. De majd ha elkezdünk rendesen dolgozni, az én polcaimon is garantáltan csak eredeti operációs rendszerek lesznek :)

2011. máj. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vazze, ember. Irónia, főnév, megnéz-wikipédia:)
2011. máj. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerezz be egy eredeti peldanyt:) Ha nincs ra penzed vagy sajnalod egy MSDNAA-sat.
2011. máj. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!