Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan készíthetek a 2008-as...

Hogyan készíthetek a 2008-as angol wordben matematikai műveleteket?

Figyelt kérdés
Kedves Mindenki! Kérem azok segítségét, akik otthon mozognak a 2008as wordban. Angol nyelven van, így ez alapján lenne szükségem az eligazításra. 1. Hogyan tudok gyökjelet létrehozni úgy, hogy az egész számolásra vonatkozzon, ne csak szimbólumként legyen hasznáható? 2. Ugyanígy átlagjelet és törtjelet miképpen csinálhatok? (pl. x átlag, x és fölé hogyan teszem be a víszintes jelet? ) Köszönöm előre a válaszokat! Márti
2011. máj. 18. 17:59
 1/7 legendavagyok01 ***** válasza:

Insert / Symbols csoportban, katt az Equation melletti nyilra és Insert New Equation.

Ott már jól látható rajzok, ábrák (is) segítik, mi micsoda.

2011. máj. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi, ezt megtaláltam én is. ezek csak a szimbólumok, de nem alkalmazhatóak hosszabb művelet bevetéséhez, tehát a képlet alapján alkalmazandó számsorhoz nem beilleszthető, mert nem fedi le a számokat pl. a gyökjel..elé beteszi, de nem lehet felette elhúzni..na mind1, még ez elmegy vhogy, de mi a helyzet a törtjellel??azt egyáltalán nem találom :(
2011. máj. 18. 19:18
 3/7 legendavagyok01 ***** válasza:

Nem tudom, nem ilyesmire gondoltál?:

[link]

2011. máj. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

pontosan erre gondolok!:)

na, ilyet nem tudok csinálni:)

2011. máj. 18. 20:24
 5/7 legendavagyok01 ***** válasza:

Pedig ez ott van ahol írtam.

Angolban is ilyesmiknek kellene megjelenni:

[link]

2011. máj. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a szimbólum megjelenik, azzal nincsen gond, de csak egy rövid pici jelet ad be, nem húzza ki olyan hosszan, mint a milyen hosszú a számsor.
2011. máj. 22. 19:18
 7/7 A kérdező kommentje:
nekem kicsit máshol volt, de megvan!!:) köszi a segítséget!
2011. máj. 22. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!