Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Előfordulhat hangkártyák...

Előfordulhat hangkártyák közötti teljesítmény?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy lehet-e olyan h kicseréltem a hangkártyám és úgy érzem hogy halkabb ami most van,a minősége tökéletes.

Lehetséges ez?

Ha igen lehet-e valamit kezdeni vele?


2011. máj. 22. 19:39
 1/4 A kérdező kommentje:

...teljesítményváltozásra gondoltam.

bocsi

2011. máj. 22. 19:40
 2/4 VODKA0710 ***** válasza:

Igen. A legjobb teljesítményűek és legtisztább hangúak a Creative hangkártyák. Nekem egy PCI-os Creative Sound Blaster Live! 24bit (192kHz, 24bit, 5.1) hangkártyám van az integrált Realtek HD ALC892 7.1 (192kHz, 24bit, 7.1) helyett. Papíron ugyanaz, de gyakorlatban teljesen más. Van egy elég jó kis hangrendszer itthon, tulajdonképpen a Realtek kártyával 100%-ra kell mindent állítani, és még mindig halk marad minden, a Creative-al, meg durva 5%-on már túl hangos. Ha nincs kilincsre csukva az ablak, 20%-on a Creative-al lassan elkezd kinyilni :D

Megjegyzésként mondom, hogy a hangstúdiókban is előszeretettel használnak hasonló Creative Sound Blaster hangkártyákat.

2011. máj. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

" hangstúdiókban is előszeretettel használnak hasonló Creative Sound Blaster hangkártyákat."

Az év baromsága!

2011. máj. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 VODKA0710 ***** válasza:
Kicsit bővebben is kifejthetnéd a mondanivalód.
2011. máj. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!