Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez valami winamp vírus lenne,...

Ez valami winamp vírus lenne, vagy mi baja lehet a gépemnek?

Figyelt kérdés

Összetett problémám van, tetézve azzal, hogy nem értek az ilyesmihez, szóval a "gugli a barátom" módszerrel nem jutottam előrébb.


Az első, ami furcsa volt, hogy nem indult a gép. A betöltésnél leállt, és újrakezdte. Csak úgy lehet bekapcsolni, ha előtte kihúzom az internet kábelt, de néha még olyankor sem.

Ez annyira nem is feszéjezne, viszont újabban, nincs hang.

Csak a hiba üzenet prüntyög.

Ha viszont elindítom a winampot akkor egy "Bad DirectSound driver. Please install proper driver sor select another device in configuration. Error code: 88780078"as hibaüzenetet kapok, a Windows media player többnyire el sem indul, a youtube pedig teljesen néma.

Azon kívül egy "Generic Host Process for Win32 Services" ablakkal szokott igen gyakran megajándékozni, és rendre egy "Application failed to initialize: 0x80070006. A leíró érvénytelen" üzenettel fogad a gép.


És ami a legjobb, hogy miután bekapcsolom a gépet, nagyjából öt percig megy rajta a hang, utána pedig ok nélkül elhallgat.


2011. máj. 23. 01:10
 1/8 A kérdező kommentje:
Windows XP-t használok, nem tudom, hogy milyen információk kellhetnek még :$
2011. máj. 23. 01:12
 2/8 anonim ***** válasza:
Inditsd el a gepedet safe mode-ban (F4-et nyomkodd, mikor a gepet bekapcsolod es meg nem tolti a Win-t). Szerintem virus, nekem is volt ilyen. Safe mode-ban szepen leszeded a virust a virusirtoddal es valoszinuleg a problema megoldodik. Ha letoltottel vmit, epp mielott ez lett, valszeg abban volt a virus (nekem raadasul az uj virusirtoban volt a virus).
2011. máj. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
01:52 Lécci áruld el, melyik volt az a vírusirtó amelyik eleve vírusos volt! Digitálisan alá volt írva! (Mert ha igen, akkor most egy világ omlik össze bennem!)
2011. máj. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11:35 vagyok. A "Digitálisan alá volt írva?" - kérdésnek szántam :)
2011. máj. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tele van az internet HAMIS VIRUSIRTÓKKAL. Ezek valójában trójaiak és tönkretesznek mindent, megszabadulni se könnyű tőlük. Néhány link ezekről:

[link]

[link]

[link]

2011. máj. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2011. máj. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A NOD32 volt az. Ennek mar sok eve. 2-szer is megjartam vele. A koliban javasolta a rendszergazda a letolteset...
2011. máj. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
15 53: "természetesen" a hamis kódos "NOD32", amelyiknek semmi köze a valódihoz. Lehetőleg kínai "miaumiau" oldalról leszedve és frissitve. Hát igen, aki ingyen akarja használni, ez a vége. A valódi kőkemény, ha jól van beállítva és nem enged be semmilyen vírust.
2011. máj. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!