Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Arra vagyok kíváncsi, hogy az...

Clauu_91 kérdése:

Arra vagyok kíváncsi, hogy az m2-es SanDisk memóriakártya (sony ericcsonhoz vett,1gigás) az ugyanaz mint a micro SD kártya? Csak mert nemsokára uj telefonom lesz, és hogy tudom-e ahhoz is használni.

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:

nem


bele se próbáld erőltetni, csak a kártyádat tudod vele végleg megsütni.


mindenképp újat kell venned abból is. van a sony memory stick, és az univerzális microsd memória kártya.

hogy a japánok miért ellenkeznek, azt csak tőlük tudod megkérdezni

2011. máj. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, a memori stick kártya más, mint a microSD.

Előbbi inkább, a Sony termékekhez való inkább (meg a Sony Ericssonhoz), utóbbi meg, szinte bármi máshoz.

Azért van még, más memóriakártya is, pl. digitális fényképezőgépekhez az xD kártya (külön poén, hogy erre is kell jogvédő matrica, pedig más készülékekben nem igazán lehet használni).

2011. máj. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 VODKA0710 ***** válasza:
Utolsónak: a Micro SD, a TransFlash (TF) meg a Micro xD kártyák tudtommal ugyanazok.
2011. máj. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

22:07 - ha azt nézzük, akkor igen, a memóriakártya fogalmának ugyan megfelelnek, de ha arra gondolsz, hogy nyugodtan lehet egymást helyettesíteni, akkor nem.

[link]

2011. máj. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 VODKA0710 ***** válasza:
Csak azért gondoltam, mert a Samsung D900-amba mind belemegy.
2011. máj. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van olyan készülék, ami mind a 3. memóriakártyát támogatja, de ez ritka. Igaz, az univerzális kártyaolvasók, médialejátszók már más tészta, azokba szinte mindent beletehetsz.
2011. máj. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.
2011. máj. 25. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!