Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Amint elindítom a Firefoxot,...

Amint elindítom a Firefoxot, leáll a gépem. Ötletek? (Bövebben lent)

Figyelt kérdés
Sziatok, az a problémám hogy amikor elindítom a firefoxot, leáll vagy újraindul a gépem. Ugyan ezt csinálja amikor elindítom a NOD-ot, 15% környékén újraindul, illetve zenéket szoktam készíteni, amikor azt a programot elindítom, és elkezdenék vele bármit is csinálni, újraindul. A call of duty bezzeg elindul. Egy teljesen alapkategóriás gép, 1 giga ram, 2.2es proci stb... semmi extra. próbáltam már azt hogy egyik ramot kiveszem, aztán a másik slot-ra cserélem, kivettem a videókártyát, átraktam az alaplapiba, úgy sem tetszett neki. Wifi kártyát kivettem, stb... Próbáltam megtalálni a probléma forrását de sajna nem jött össze:( Talán táp probléma, vagy merevlemez? Köszönöm a segítségeket!
2011. máj. 26. 19:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet táp problémája is, hogy nem hűti rendesen, de a merevlemez probléma sincs kizárva, lehet hogy szektor hibás és azért szarakszik ennyire, el indítasz valamit sutty ujra indul nod ellenőrzésnél biztos ott van a hiba hogy ellenőrzésnél ugye minden egyes fájlt átvizsgál kívül belül, javaslom hogy szerezz be külső vinyót vagy írd ki lemezre azokat az adatokat amik fontosak még most ameddig rendesen megy a géped, utána hdd regenerator nevü programmal át tudod vizsgálni hogy hol van szektor hiba ha az elején akkor ujra rakod a gépet csinálsz egy másik parrtíciót és ami van az elején akkor az is külön partícion lesz az legyen max 1-2 gb és arra nem teszel semmit, de legjobb ha szervizbe viszed átnézetni mert így találomra nem tudom meg mondani mi a nyűgje.
2011. máj. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mien márkájú? mennyire régi? (szerintem valaki nem tud forrasztani)

nem lehet vírus?

szinte biztos vagyok benne h az alaplap.. és azon belül valszeg forrasztás, de lehet h csak egy csatlakozó csúszott ki, tört meg..

vidd el szerelőhöz.. (legjobb ha van olyan rokon, aki ért hozzá és meg tudja nézni).

2011. máj. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Én egy operációs rendszer újratelepítést ajánlok, hogy kizárhasd a szoftveres hibát. Ha ezután is leáll/újraindul, akkor hardveres hiba lesz. Hogyan indul újra? fekete- vagy kékhalál? Arra gondoltam az elején, hogy NOD32 hiba lehet, mivel a NOD32 a Firefox-ba is beépül, de így azt is kizárhatjuk, mivel zene készítés közben is újraindul. Még arra gondoltam, hogy valamelyik periféria túlmelegszik, és azért áll/indul újra, de ha megy a COD, akkor ezt is kizárhatjuk, mivel az amúgy is jobban terheli a perifériákat. Szerintem valami vírus lehet (lehet, hogy maga a NOD a vírus?) torrentel töltötted le a NOD-ot, vagy eredeti, vagy a hivatalos weboldaláról? Mert sokan szoktak vírusirtót álcázni vírusnak, ami nem írtja, hanem fájlokat szór szét. Op. rendszer újratelepítést ajánlok, ha nem megy a vírusirtás.
2011. máj. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
szerelő sajna kizárva mert angliában élek és a környéken csak 1 ilyen bolt van de utállom me átvert:D egyébként hát elég régi... nemtudom pontosan, én is úgy kaptam... nincs vele semmi probléma, kielégíti az igyényeimet de hát most beugrott ez a hiba. ja és jut eszembe... tegnap csinált olyat hogy már a bios töltésénél kikapcsolt, olyankor csak ugy tudtam visszakapcsolni ha tápkapcsoló ki, be, ha gyorsan cisnáltam akkor ugyan úgy leállt, akkor próbálgattam hogy kihúugáltam a dolgokat ami gyanús volt, és a vinyót is kihúztam de úgy is leállt a biosnál. szóval szerintem ki lehet zárni a vinyó bajt... kb 3 hete van nálam, hát használom azért elég rendesen... volt hogy letölteni hagytam éjszaka stb... Akkor talán lehet hogy a táp unta meg és amikor rákéne dolgozni a dolgokra akkor feladja magát? a táp 2004es(:DD) Andyson típusú. az alaplapom valami VIA, a proci AMD athlon 3200. Köszi szépen az eddigi válaszokat!
2011. máj. 26. 20:17
 5/11 anonim ***** válasza:
üdv operácios rendszer haldoklik
2011. máj. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szóval válaszolva a válaszokra: ha egyik vinyó sincs bedugva akkor is leáll néha a biosnál, 2 RAM van benne, és 2 slot, probálgattam egyiket a másikba stb de úgyse volt jó, akkor vagy alaplap vagy táp? remélem táp:$
2011. máj. 26. 20:20
 7/11 A kérdező kommentje:
A hiba tuti hardveres, mert volt rá példa hogy ha olyan kedve volt akkor még bootolás előtt is kikapcsolt:S az előbb meguntam, szétszedtem darabokra, alaplapot kiszedtem, utánna újra össze raktam, kicsit besza*ratott hogy nem műxik, de azért elindult... de a probléma fentáll:S csak már a táp hibában is kételkedek, ugyanis egy vinyó egy videókártya és egy WIFI kártya van bent... nemtudom mit tegyek.
2011. máj. 26. 22:38
 8/11 anonim ***** válasza:
nos akkor egyértelműen táp
2011. máj. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Mindenesetre még ne vegyél tápot, hanem próbálj meg szerezni egy ismerősödtől, hogy kizárhasd azt, hogy biztos hogy a táppal volt gond, és nem az alaplappal.
2011. máj. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ma megrendeltem eBayről, lassan megjön nem sürgetem... egyébként szétszedtem a tápot elindítottam úgy a gépet, és olyan hangot ad ki a leállás pillanatába mintha valami zárlatot kapna... köszi a segítségeket!
2011. máj. 28. 00:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!