Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Amint elindítom a Firefoxot,...

Amint elindítom a Firefoxot, leáll a gépem. Ötletek? (Bövebben lent)

Figyelt kérdés
Sziatok, az a problémám hogy amikor elindítom a firefoxot, leáll vagy újraindul a gépem. Ugyan ezt csinálja amikor elindítom a NOD-ot, 15% környékén újraindul, illetve zenéket szoktam készíteni, amikor azt a programot elindítom, és elkezdenék vele bármit is csinálni, újraindul. A call of duty bezzeg elindul. Egy teljesen alapkategóriás gép, 1 giga ram, 2.2es proci stb... semmi extra. próbáltam már azt hogy egyik ramot kiveszem, aztán a másik slot-ra cserélem, kivettem a videókártyát, átraktam az alaplapiba, úgy sem tetszett neki. Wifi kártyát kivettem, stb... Próbáltam megtalálni a probléma forrását de sajna nem jött össze:( Talán táp probléma, vagy merevlemez? Köszönöm a segítségeket!
2011. máj. 26. 19:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
:))
2011. máj. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!