Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 2 gép közötti adatátvitel...

2 gép közötti adatátvitel progival?!

Figyelt kérdés

üdv!

Szeretnék egyik gépről másik gépre kb 250-300 giga adatot átmenteni Lanon, egy routeren van a 2 gép, meg egy switch is van a hálóba kötve, a sávszélesség 600Kb/s. Az lenne a kérdésem hogy van e valami olyan program a total comanderen kívül vagy valami megoldás hogy kihasználva mind a 600kb/s átmásolni az adatokat a lehető legkevesebb idő alatt létezik erre valami ftp-s megoldás létezik valami gyors ?


2011. márc. 3. 02:12
 1/10 M4rcy ***** válasza:
Kösd össze a két gépet egy Ethernet kábellel közvetlenül és akkor a Total Commander-ben is gyorsabban fog menni a másolás. Minek szórakozni a routerrel?
2011. márc. 3. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
végülis... az is egy megoldás. de ahoz meg cross kábel kell az meg nincs.. szoval egyszerübb lenne progi..
2011. márc. 3. 02:31
 3/10 M4rcy ***** válasza:
Pedig ez nem a programon múlik. Hiába fogsz felrakni akármilyen fájl kezelő progit, ugyanolyan lassú lesz. (Legfeljebb pár tíz kilóbájt különbség).
2011. márc. 3. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 M4rcy ***** válasza:
Vagy akár tedd át a merevlemezt a másik gépbe a másolás idejére. Az még az UTP kábelt is lenyomja sebsségben:D
2011. márc. 3. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Pj0tr ***** válasza:
az újabb hálókártyák automatikusan lekezelik a corss link problémát ha jól tudom.
2011. márc. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem nagyon értem. Egy routeren van a kettő? akkor miért kéne cross??? TC-vel átmásolod megosztott mappába 100megával és kész. ftp lassú, hagyd, vinyókiszedés 250-300 megáért "nem éri meg". oszd meg a mappád, nézd ki az ipt, csatlakozz a hálózaton rá és másolj:) ennyi
2011. márc. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Pj0tr ***** válasza:

nem maga hanem giga. L2R.

Bár azzal értek egyet aki a vinyó áthelyezését javasolja.

2011. márc. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

nem maga hanem mega:) L2W:D

bocsi elolvastam, mehet a vinyókiszedés:D

2011. márc. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Pj0tr ***** válasza:

Jogos. Ment a zöld kéz ;)

Bár nekem az a 600 Kb/s kicsit gáz még ha routeren keresztül is megy...

2011. márc. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ok kösz a válaszokat megoldottam a hagyomáson külsővinyóra rámásoltam x) kicsit időigényes dehát ez már csak ilyen
2011. márc. 3. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!