Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop probléma, mit rontottam...

Laptop probléma, mit rontottam el?

Figyelt kérdés
Ha bedugom a töltőt a laptopba akkor minden eltűnik a képernyőről,majd egyből vissza is jön,ha kihúzom ugyan ezt teszi majd másodpercek múlva minden vissza jön.Nem tudom mi lehet a baj:(női szemmel meg főleg nem látom!!:)Köszönöm előre is a segítséget!:)
2011. aug. 19. 08:51
 1/4 urimate ***** válasza:
Olyankor vált energiagazdálkodási profilt. Mikor be van dugva, akkor kiegyensúlyozott, vagy teljesítmény centrikus, hogy minden maximálisan működhessen. Mikor kihúzod, akkor átvált energiatakarékos módba, hogy tovább tudd használni a gépet. Ekkor visszaveszi a gép teljesítményét, a kijelző fényerejét, és hasonlók. Ezt csinálja akkor, mikor elsötétül. Monfdjuk ennek nem kéne másodpercekig tartani.
2011. aug. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod!:)A baj ezzel ,hogy ez idáig nem csinált ilyet:(Lehet hogy a kisfiam nyomogatott el valamit!Sajnos nem tudom hogyan állíthatnék vissza bármit is hogy újra jó legyen minden:(
2011. aug. 19. 09:00
 3/4 urimate ***** válasza:
Hát hogy ha ez ennyire zavaró, akkor be lehet úgy állítani, hogy ugyanazt a profilt használja csatlakoztatott és nem csatlakoztatott állapotban is, de ezt nem javaslom, mert nagyon le fog csökkenni az üzemidő, mikor nincs bedugva. Az hogy miért tart ennyi ideig a váltás, ha eddig nem tartott (és feltételezzük hogy az energiagazdálkodást senki nem babrálta, ami nem 1-2 gombnyomás azért) így látatlanban szerintem senki nem tudja megmondani.
2011. aug. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm segítségedet:)sajnos nem tudok ezzel a problémával mit kezdeni:(nem hiába, nem megy! Egy nő akar ezzel megküzdeni!:)
2011. aug. 19. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!