Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Acer laptopom billentyűzete...

Acer laptopom billentyűzete vacakol, típushiba?

Figyelt kérdés

Pár napja az "a" betűt sokszor csak második lenyomásra írja be, nemrég a delete csinálta ugyanezt.


Azt hallottam, az Acer nem a legjobb márka, vagy ez minden laptopnál előfordulhat?

3 hónapja használom.


Mitől lehet?

Meg lehet valahogy javítani?


2011. máj. 31. 01:00
 1/3 bp1985 ***** válasza:

Azt hallottam, az Acer nem a legjobb márka, vagy ez minden laptopnál előfordulhat?


Ki mondta neked ezt a hülyeséget? 2010 év notebook gyártója. Ez elárul valamit? Elképzelhető, hogy csak simán koszos, akkor is csinál ilyet. Vagy bement alá valami. Takarítsd ki, majd próbáld ki ujra. Valszeg ennyi, mert nem ugyanaz a bill csinálja, hanem más volt a 2 alkalommal.

2011. máj. 31. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az lehet, hogy morzsás, mert rendszerint felette eszek.... :)


Amúgy egy informatikus ismerősöm mondta, hogy a legjobb az Asus és a legrosszabb az Acer, mert hamar kijönnek rajta hibák.

2011. máj. 31. 01:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Tisztítsd ki a billentyűzetet, az valószínű használ. (Ja és ne egyél felette, mert nem tesz jót neki) Nekem 2,5 évig volt az Acer laptopom billentyűzete jó. Pedig nagyon sokat használtam (gépelés+játék). 2,5 fél év után azért kellett kicserélni, mert szó szerint elkopott az egyik gomb, de ennyi használat után bármilyen típusú elkopott volna. Nem mondom, hogy az Acer a legjobb márka, de az árkategórián belül szerintem jó. (Asus-szal azért is poén összehasonlítani, mert két nagyon közeli, nagyon hasonló márka)
2011. máj. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!