Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elromlott/állítódott a noteboo...

Elromlott/állítódott a notebookom billentyűzete, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Az ASUS A6M notebookomra telepítettem a 7es Windowst.

Már telepítés közben adódott egy kis gond, ugyanis a billentyűzetnek majdnem a fele hibásan kezdett működni, pontosabban nem azok a karakterek jelenítődtek meg, amiket lenyomtam, pl az U helyett egy 4-es, az I helyett 5-ös és egy csomó más billentyű is „megváltozott”. A gondot nem a win okozza, mert annak mindent beállítottam, hogy magyar legyen, néhány magyar betű működik is, de pl ha angolra állítom akkor sem jó.

Nem egy új a gép, de azért megnéztem, hátha van hozzá a neten valami frissítés, ami orvosolja a hibát. De BIOS frissítésen kívül semmit nem találtam.

Ha azt lefuttatom megoldja a hibát, vagy mégis a Win a hibás az egészért, mi lehet a gond?


2010. márc. 14. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert be van kapcsolva a Num Lockod. Az én Aceremen egy Fn nevű billentyű van a bal Ctrl és a Windows gomb között, ha azt lenyomom az F11-gyel egyidejűleg, akkor kapcsolódik ki, vagy be a NumLock.
2010. márc. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a win7-nek nem tetszik a masina, de azert egy BIOS-frissites nem arthat
2010. márc. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az Fn gomb van bekapcsolva,azt lökd ki és minden jó lesz.
2010. márc. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Valóban a NumL volt a probléma, na erre jó sokáíg tartott volna mire rájövök, köszönöm a segítségeket.
2010. márc. 14. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!