Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi történt a gépemmel? Egyfoly...

Mi történt a gépemmel? Egyfolytában lefagy szinte a semmitől, meg mindenféle hibákat kapok felváltva. Korábban nem volt ilyen.

Figyelt kérdés

Win 7 op. rendszerem van. Az a gond, hogy már vagy 2-3 hónapja az van, hogy a gyakran a legapróbb műveletektől is lefagy. Ilyenkor ctrl-alt-del kombinációval megoldom mert ilyenkor újraébred. De van olyan eset amikor fekete képernyő jön be. Ilyenkor újraindítom majd valami olyasmit ír ki hogy "Boot image is corrupt. Can't reboot." Ilyenkor megpróbálom megint újraindítani. Ekkor vagy megint ezt írja ki vagy bejön két lehetőség. Az egyik javítás indítása a másik az hogy gép egyszerű indítása. Általában az utolsót szoktam választani, mert ha a javítást választom újra aktiválnom kell a windowst (mert sajnos nem eredeti). Csakhogy gyakran akármelyiket választom bejön a második típusú hiba valahogy így néz ki:

00x9000000 error (vagy valami ilyesmi nem írtam még le papírra).

Ennél az esetnél többszöri újraindítás segít, ami konkrétan vagy 6 újraindítást jelent.

Van egy harmadik típusú hiba is ami valamilyen driver-ről szól. Ez is egyfolytában bejön.


Remélem érthetően fogalmaztam. Arra lennék kíváncsi, hogy mi okozza, és hogy hogyan lehetne megjavítani.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. jún. 1. 16:45
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért és a szóismétlésekért. Most vettem én is észre... :)
2011. jún. 1. 16:46
 2/9 anonim ***** válasza:

Újratelepíteni próbáltad már?

Először kezdd azzal, hogy kizárd a szoftveres hibát.

Ha a hiba továbbra is fennáll, akkor hardveres hibáról van szó, haldokló merevlemez, vagy memória-hiba (meg még más is lehet)

2011. jún. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Újratelepíteni nem nagyon szeretném, ha nem muszáj. Biztos, hogy nincs más megoldás?
2011. jún. 1. 17:14
 4/9 anonim ***** válasza:

Boltba vásárolt win7 ? vagy letöltötted ?


Frissítések KI vagy BE vannak kapcsolva?


Gép adatok ?

2011. jún. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

-Ismerősöm telepítette fül másolt cd-ről

-Frissítések automatikus letöltése van beállítva

-Processzor: Pentium(R) Dual-Core CPU E5200 @ 2.50GHz 2.49 GHz

Rendszer típusa: 32 bites operációs rendszer

Telepített memória (RAM): 1,00 GB

Winchester: 300GB

2011. jún. 1. 20:07
 6/9 A kérdező kommentje:
Elírtam az nem fül hanem föl :D
2011. jún. 1. 20:08
 7/9 anonim ***** válasza:

Üdv:)

1 a windows újra kell telepíteni

2 utána win7 hack

3 a frisitéseket meg KI KAPCSOLNI ! (kivéve ha a hack kéri)

4 Telepítésnél a Winyot formázni.

2011. jún. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Oké. köszi!
2011. jún. 1. 21:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs mit:)
2011. jún. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!