Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Outlookban, ha egy csoportnak...

Outlookban, ha egy csoportnak küldök levelet (e-mailt), hogyan lehet azt megcsinálni, hogy csak a csoport neve szerepeljen a címzett sorban, azaz a csoport tagjai ne lássák egymás nevét és e-mail címét, mikor megkapják az e-mailt?

Figyelt kérdés
Mert most ha csinálok egy csoportot pl. munkatársak, hiába ez a szó szerepel címzettként küldésnél, az elküldött e-mailnél már látszik a csoport összes tagja (az összes címzettje e-mail címmel együtt), amit szeretnék elkerülni.
2009. márc. 18. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Az egyik lehetőség, hogy létrehozol egy levelező listát, amire mindenki feliratkozik. Ide nem tudod felrakni az embereket, csak ha feliratkoznak maguktól. Onnantól kezdve csak a lista címére kell küldeni a levelet és mindenki megkapja.


A másik lehetőség, hogy minden címzett legyen titkos másolat, így nem látják egymás címét. A levél szövegéből azonban így is kiderül, hogy nem ő kapta egyedül.

A titkos másolatot úgy kell küldeni, hogy a levelet egy adott címre, akár magadnak küldöd, a többi címet pedig a titkos másolatba írod. Outlook express esetén

Új üzenet létrehozása >> (az előugró ablakban, ahol gépelsz) NÉZET >>> Minden fejléc


Angolul, képekkel:

[link]



(A munkatársaid titkosak egymás előtt?)

2009. márc. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem erre gondoltam sajnos:((( A titkos másolatot én is ismertem..de azért köszönöm a segítőszándékot.

Én úgy szoktam másoktól kör-e-mailt kapni, hogy csak annyi van címzettként feltüntetve: pl. Kovács Marci - és nemcsak Kovács Marci, hanem rajta kívül még egy csomóan megkapják. Erre gondoltam.

2009. márc. 18. 19:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Na ez az, pont ezt csinálja a BCC. Kovács Marcin kívül mindenki BCC-be volt rakva, ezért azt hinnéd, hogy a levél csak neki szólt, de mégis mindenki ezen röhög. Ha nem te vagy Kovács Marci, de mégis megkaptad, akkor te is BCC-ben voltál.
2009. márc. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!