Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehetnem beállítani,...

Hogy lehetnem beállítani, megcsinálni?

Figyelt kérdés

Régebben rendes kimenetelű egeret és billentyűzetet használtam. Vettem drótnélküli egeret és billentyűzetet (USB-s) , és egy kis valamit be kell gyugni a gépbe és az mind 2-t üzemelteti. Az a problémám hogy amig boot van addig nem működik. (újra akarom rakni a windows-t csak nem reagál semmire se de csak amíg a bioszba vagyok, emígy birok irni meg minden). Szoval mit lehetne csinálni hogy működjön ,mert amazt a billentyűzetem eladtam.

kérem segítsetek.


2011. jún. 4. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Hali

Tudomásom szerint a régi gépek nem indulnak addig ameddig nincs bedugva ps2 egér és billentyűzet így szerintem kárj valakitől kölcsön egy régi akár nagyon rosz állapotban lévő egeret és billentyűzetet ,hogy ujra tudd telepíteni ameddig be nem állítod az uj cuccokat ,hogy arról működjön a masina.

2011. jún. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem nagyon értem amit irsz de kossz. embigy működik minden birok irni meg stb. csak mikor a bioszba vagyok akkor nem működik azt hogy lehetne beállítani mert szerintem valahol belehet
2011. jún. 4. 17:47
 3/6 anonim ***** válasza:
mint ahogy az előző már írta: a régi gépek nem észlelik az USB egeret billentyűzetet boutolás közben.
2011. jún. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

de az hogy lehet hogy a bootbe csak annyit működik hogy meg birom nyomni az F11-et meg nem is régi gép 2007- be vettem

a régit meg szétszedtem levettem róla az a gumi valamit és visszaraktam és nem működik.

2011. jún. 4. 18:07
 5/6 A kérdező kommentje:
mert van még 1 billentyázetem
2011. jún. 4. 18:08
 6/6 A kérdező kommentje:
ja meg a gépet újan vettem
2011. jún. 4. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!