Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Eléggé béna vagyok ezekhez,...

RoŁanĐ kérdése:

Eléggé béna vagyok ezekhez, hogy tudom beállítani vagy megcsinálni? Tovább lent.

Figyelt kérdés

Szóval eddig volt egy 3G modemem ami usb-s és vodafone-os, direkt csatlakoztattam a laptop-ba viszont nemrég kaptam egyik ismerősömtől egy SMC Barricade N 3G WiFi Router WBR14-3GN és azt mondta, hogy jó lesz hozzá csak dugjam be az usb részébe, viszont bedugom az usb részébe, a power felvilágít és WLAN jelzés elkezd villogni de nem folyamatosan világít és van egy olyan része, hogy 3G USB és még csak nem is kezd el világítani, a wi-fi-t érzékeli a laptop és fel is csatlakozik rá de internetkapcsolat nem jön létre.

Van rajta olyan gomb is, hogy 3G amit külön meglehet nyomni azzal is próbálkoztam de eredménytelenül, ha valaki tud akkor kérem segítsen!!


2011. júl. 5. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Most én tudom,hogy banálisan hangzik,de csak simán be kéne állítanod a routert. De így távolból ebben nem nagyon lehet segíteni.
2011. júl. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hogy tudnám beállítani? probáljuk meg.
2011. júl. 5. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!