Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 2012ben megszűnik a Vista...

2012ben megszűnik a Vista Ultimate támogatása, ha megszűnik olyankor mi van? Mi lesz a teendőm?

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 08:10
 1/4 P.O.C. ***** válasza:

Ha egy rendszer támogatása megszűnik, azzal neked semmi teendőd nincs. De onnantól kezdve a Windows Update -ről nem lesznek elérhetőek a frissítések. Illetve a programfejlesztők jó része sem fogja tesztelni/optimalizálni a szoftverét az adott rendszerre.

De ettől még persze te ugyan úgy használhatod, telepítheted és beaktiválhatod a Vista rendszert.


Amúgy én nem hallottam még hírét, valószínűleg kacsa, hiszen a Windows XP-nek is 2014 -ig tolták ki a támogatását.

2011. jún. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem magának a Vistának, hanem a Vista egyik változatának, az Ultimate-nek szűnik meg a támogatása 2012ben, a Vista Bussines támogatása nem szűnik meg, annak 2017-ig lesz. De nem értem, akkor már miért nem a Bussiness támogatását szüntetik meg?

Ha meg nem lesz frissítés, akkor támadható lesz a gép jobban, meg ugye egy elavult rendszer nem a legjobb.

2011. jún. 5. 08:45
 3/4 P.O.C. ***** válasza:

Hol olvastál ilyet? Forrás??


Amúgy is logikátlan lépés lenne, pont a csúcsmodell támogatását hamarabb megszüntetni (még a Microsoft -tól is), ha a Vista nyugdíjba megy, az egyszerre fogja érinteni az össze verziót.

2011. jún. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez butaság, max. a régebbi szervizcsomagot futtató változatok támogatása szűnik meg, a legújabbé biztosan nem.
2011. jún. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!