Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Igaz, hogy idén megszűnik a...

Igaz, hogy idén megszűnik a Windows XP SP3 támogatása vagy csak 2014. április 8-án fog?

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 01:53
 1/8 anonim ***** válasza:
2014ben fog megszűnni.
2011. jan. 16. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Még csak augusztusban szűnt meg a win2k támogatása is, az XP-t még húzzák egy darabig.
2011. jan. 16. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Szakadjatok már el az xp -től az már elavult gagyi oprendszer de ne hogy vistára váltsatok mert kitépem az összes hajam a vista egy rosszul sikerült oprendszer azt is kukába !!! Váltsatok windows 7 re 64 bit ha van elég ramod ha nem 32 tökéletesen jó nem fagy hibátlan és directx 11 ami mamár alap a gamerek számára:)
2011. jan. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2011. jan. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Látszik, hogy ez a marha se használt még Vistát soha, csak ő is az Apple által indított divatgyűlöletet képviseli.


Ha látná, akkor elcsodálkozna, hogy 99,99999999999%-ban megegyezik a 7-tel, és ebben a teljesítmény is benne van. Az a maradék 0,00000000001% pedig csak néhány apróság, meg egy nagy rakás reklám. Félreértés ne essék, nem a win7-et szidom.

2011. jan. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Megszűnik a támogatása sem fognak megválni tőle.Főleg akiknek gépe sincs a 7-hez..

Frissítések meg olyan mindegy,csak rendszer lassításra jók..Egy jó tűfal + vírus védelem kell.

Akik eddig sem frissítették azoknak meg pláne mind1.Nekem is az..

Kis gépemen amin lassú a 7-es mindig xp lesz ;D

Lesz rá lé lesz erősebb gépem,az megkérdés hogy milyen lesz rajta a 7-es,mert hanyat nem vágtam magam tőle :)


Válaszolva a kérdésedre igen 2014-ben fog :)

2011. jan. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2014-ben szűnik meg, de ahogy előttem is írták és kifejtették, mindenképp frissíts, az az egyik alapja a biztonságnak.
2011. máj. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ja...2014 :)


Kicsit úgy vagyok ezzel hogy 2014-ben azért már megérné beszerezni egy gépet amin legalább egy Win7 elfut, persze nem kötelező. 20-30k-ért bilztos lehet majd kapni akkor is használt gépeket, és csak jobbak lesznek egy 1 magos 10+ éves Pentiumnál.


"Frissítések meg olyan mindegy,csak rendszer lassításra jók.."...ez a tipikus hülyeség szöveg, de abban igazad van hogy aki 5 éve nem frissítette a rendszerét annak édesmindegy lesz később is hogy van e támogatás vagy nincs.

2012. máj. 3. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!