Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit csináljak h elinduljon a...

Mit csináljak h elinduljon a játék? :S

Figyelt kérdés

Régebben letöltöttem a Sims 3at ésakkor sikerült. Azóta ujra lett rakva a gép és mostr megint letöltöttem.crackeltem is, de nemtudom h miért, de ugyanugy kiirja h tegyem be a lemezt. Mi lehet a baja?:(

Elöre is köszönöm:))


2011. jún. 5. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor ez egy másik letöltés?

Valószínűleg nem hozzá való a crack, rossz törést raktak mellé. Keress egy hozzá való cracket a gamecopyworld-ön (nézd meg a pontos verziószámát a játéknak), vagy szerezd meg az egész játékot crackestül, mindenestül, hátha az jó lesz.

2011. jún. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem volt hozzá crack mappa, én töltöttem le. Hol lehet megnézni a verzioszámot?:$:)
2011. jún. 5. 23:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem nincs Sims-em, de ki szokták írni a programok. Általában kezdéskor valamelyik sarokban vagy a menü képernyőjén vagy ha a menüben valami About-ot nyomsz, esetleg egy paranccsal játék közben vagy a Readme fájlban, stb.
2011. jún. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A Sims 3 Launcher (tod az az ablak, ami bejön, mikor elindítod a játékot) bal alsó sarkában van egy rohadt hosszú számsor. A verzió szám. lehet 1.1.1341531... satöbbi

verziótól függ a hosszúsága, de csak az első két tizedesjegyig nézd. A kapott szám a verziószám, amihez való crack kell. Itt nézd meg:


[link]


válasz egy NoDVD/Fixed Exét. Katt rá. Leugrik az oldalon oda, ahol van a fájl. a fájlnév mellett van 1 kék flopi-kép arra katt rá. Kiad egy ablakot. Nyomj rá az egyik Mirror[szám] linkre és töltheted is :D


- Daysmith

2011. jún. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!