Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sims 3-ra mi a megoldás, hogy...

Sims 3-ra mi a megoldás, hogy frissítések és patch-ek után is elinduljon a játék?

Figyelt kérdés

Ha bármilyen patch-et, vagy frissítést felrakok, akkor mindig hibát ír ki utána, és leáll a játék. Néztem már pár oldalt, ahol le van írva, mit hogyan kell, de így sem jó.

1-2 dolognak azért hasznát venném, de nem jön össze, hogy elinduljon.

( lehet, hogy kicsit elévült a téma, de én csak most vettem rá magam, hogy játsszak vele :D )


2011. aug. 10. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:
2011. aug. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha letöltött a játék, akkor azt X verzióval és ahhoz tartozó X crack-kel együtt teszik elérhetővé. Frissítés/patch után a játék Y (új) verziószámot kap, amihez még mindig az X-verziós crack van meg neked. Ezek nem működnek együtt, ezért keresned kell egy verzióazonos cracket, hogy fusson.

Ezért szokták azt javasolni, hogy ne engedd ki a játékokat a netre, mert ha frissítik magukat akkor kezdheted elölről a keresést legalább egy új crack miatt.

2011. aug. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

1. Az alapjáték ugyanez, ami ott is van, a másodikat már próbáltam, de nem működött. A 3-hoz meg regisztrálni kell, ha jól látom. (?)

2. Ez volt a gondom eddig is, hogy a patch-ekhez nem volt crack, és így hiába raktam fel rá bármit is. ( persze, az ember azért próbálkozik, hátha :D )

2011. aug. 10. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!