Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » CPU Intel I5-2300 Core 2,80GHz...

CPU Intel I5-2300 Core 2,80GHz,6MB, LGA1155 Box Intel Core i7-860 2.8GHz OEM Core i5 760 CPU melyik éri meg? (1156) 1156 is lehetőség szerintem mert erős procik és nekem csak az erő számít (és persze ahhoz nem kell IDe átalakító) laphoz.

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ezekből lehet választani i7-860 de én inkább sandy bridge felé kacsintanék, abból is az i5-ös majdnem olyan teljesítményű mint az i7 és rövidebb is az ára
2011. jún. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is valahogy így sacoltam : ) épp néztem teszteket a core i 5 2300 vs core i7 920 néhol elverte a core i7 -est
2011. jún. 7. 12:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha te ugyanaz vagy, aki délelőtt az ide-sata átalakítót kérdezte... néhány ezer Ft-od nincs arra, hogy vegyél hdd-t (vagy egy átalakítót), ezért inkább visszalépsz egy fél generációt? Cserébe mondjuk egy évvel hamarabb már jön a viszketés, hogy "gépet kéne újítani"...


Inkább várj egy kicsit, vagy vállalj szórólapozást, vagy cidázz le valakit, ha annyira kell a pénz! Ha vársz, az árak maguktól is süllyedhetnek annyit, hogy beszuszakolj egy 3500 Ft-os átalakítót! :)


Amúgy az IDE felület nem is biztos hogy elég sávszélességet ad ahhoz, hogy a vinyó ne fogja vissza nagyon (de nagyon) a bikaerős procit (mert az i5-i7-esek amúgy bikaerősek valóban, de ami később jön, még bikább lesz...).

2011. jún. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!