Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha van egy PC-s játék, és van...

Ha van egy PC-s játék, és van hozzá több patch, akkor mindet fel kell tenni egymás után?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg elég csak az az egy amelyik nekem kell? (GTA IV-ről lenne szó.)
2011. okt. 25. 18:01
 1/3 Heckler ***** válasza:
Elég csak az 1.0.7.0-st felrakni.
2011. okt. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az előző jól beszél. A patch -ek újabb és újabb verzióiba integrálva vannak a régebbi javítások is.
2011. okt. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Enoid válasza:

Hello.


A gta! pach kérdésére írtál még anno. Talán tudsz segíteni. feltettem a játékot nem tudom milyen verzió. daemon nélkül is működik. Crack is ott van minden oké. Van két másik mappám egyik 1.0.6 os és 1.0.7 es pach de semmit nem tudok vele kezdeni. Most újra leszedtem ebben egy media1 nevű plusz valami. És ha a title updat-ra nyomok nem engedi. Nem tudod mi lehet a gond? Mert így nem tudom feltenni a magyarítást azt írja nem regisztrált: Nincs regisztrációs bejegyzés a játékról. :( Tudsz esetleg segíteni mit kell tennem?

2012. dec. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!