Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Külföldről szeretnék vásárolni...

Külföldről szeretnék vásárolni, mert ezt a terméket csak kizárólag ott lehet kapni (cáfoljatok meg ha tévednék, de én 1 hét keresés után sem találtam itt hu-n), szóval hogyan zajlik a vásárlás?

Figyelt kérdés

Gyorsba a lényeg: egy laptopot névszerint Asus n53sv-xe1-et szeretném megvenni, de csak amerikába találtam meg. Eddig kb két helyen:

1: [link]


2: [link]


Azt szeretném kérdezni, hogy aki már vásárolt pl amazonról az leírná hogy mi ennek az egésznek a menete?

Eleve első kérdés dollárról van szó. Ha a pénzt utalnám, vagy nemtudom egyátalán utalni kell e, de akkor a kártyáról autómatán átváltja a forinttot? Hogy fog elkerülni hozzám?

Szóval ha kérhetem akkor a regisztrációtól addig a pillanatig írjátok le amig ide nem kerül hozzám a gép.

Sokat segítenétek, köszönöm szépen!


2011. jún. 9. 09:54
 1/1 anonim ***** válasza:

nekem úgy tűnik, ezek között megtalálod, csak nincs kiírva az -xe1


[link]


elvileg tudsz devizában utalni, de hogy ennek pontosan mi a menete, azt a bankod tudja megmondani, de problémás, mert nemzetközi bankszámlaszám kell dologhoz, meg banki irányítószám. nem egyszerű utalni. egy kártyás fizetés sokkal egyszerűbb és ha nem bízol bennük, a lehet csináltatni netkártyát, amire csak annyit raksz, amennyi kb. kell. ezt is a bankodnál kérdezd meg.


eljutni hozzád valamilyen csomagküldővel fog. ennek előre nézz utána, hogy mivel és hova vállalnak szállítást, és főleg mennyiért (ezt az eladó honlapján jellemzően megtalálod), mert horribilis összegek vannak időnként.


de nem kell kétségbe esni, szépen regisztrálsz és elkezded megvenni, minden ott lesz elötted, ki tudod választani, hogy melyikkel, milyen feltételekkel és mennyiért akarod szállítatni (általában több lehetőség is van szállító cégre), fogod látni a végösszeget, választhatsz fizetési módot, és ha valami nem tetszik, akkor nem böksz a OK-ra a végén, akkor sem történik semmi.

2011. jún. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!