Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 256 gigás pendrive 4ezer...

256 gigás pendrive 4ezer Ft-ért? Van trükk?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 11. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Az eladó 100% pozitív értékelést kapott tehát elég megbízható.

Gondolom "olcsón jutott hozzá" vagy leesett egy kamionról a cucc :)

2011. jún. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is néztem az értékelését, de ez akkor is meglepő. 170ezer Ft alatt Magyarországon nem találok ilyet.
2011. jún. 11. 18:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen van, 99% hogy hamisítvány.


Gépbe bedugod, 256 gb szabad hely kiirja, aztán amikor elkezded feltölteni adattal nem megy rá annyi, vagy ha rá is megy az eleje eltunik, és a végén csak 2 gb lesz rajta.


Ezek iylen firmware hackelt szarok, mindíg győzödj meg a gyártó oldalán az aktuális típusról amit megvennél, hogy létezik e, és hogy milyen.


Az értékelésekre meg ne adj az ebayen nem nagyon jelentenek semmit, mert egymástól adják veszik a hozzáféréseket sokszor bankszámlával együtt.

2011. jún. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ebayen max az a megbízható akinek jelvényei vannak, a neve mellett hogy trust seller meg ilyesmi, ezeket csak úgy tudja megszerezni, ha mindenféle azonosítási eljárásoknak aláveti magát plusz még nem keveset kell fizetni is érte, szóval általában csak vállalkozók csináltatják meg akik ebből élnek és valóban megbízhatóak.
2011. jún. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ohh, értem. Még jó, h. nem rendeltem meg, köszönöm.
2011. jún. 12. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!