Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha a számítógépem készenléti...

Ha a számítógépem készenléti állapotban van, akkor az Outlook töltögeti le e leveleket, vagy csak akkor, ha normál állapoban van a gép?

Figyelt kérdés

A problémám lényege:

Feleségem az utóbbi időben gyanúsan viselkedik...

Ezt szóvá is tettem neki, és ő, hogy bizonyítson, megadta a hozzáférési lehetőséget a gmail-fiókjához...(Tudom, hogy elképzelhető, hogy van neki másik is, de tételezzük fel, hogy nincs.)

Viszont, a fiókban soha nincs semmilyen üzenet, valószínűleg mindig, mikor kilép onnan törli az üzeneteket, így hiába férek hozzá a fiókhoz, nem látok soha semmit...

Azt találtam ki, hogy a gmail fiókot "csatlakoztatom" a munkahelyemen az Outlook-hoz, így azonnal látom, ha üzenet érkezik, vagy megy ki onnan...

Az a baj, hogy nincs garancia arra, hogy pl éjjel a feleségem nem levelezget (messze dolgozom, nem vagyok otthon minden éjjel), hiszen, ha éjjel érkezik levele és azt törli, akkor azt reggel már nem látom, mikor az Outlook-ot elindítom...

Meg lehet oldani valahogy azt, hogy az Outlook éjjel is folyamatosan figyelje és a letöltse a gmail fiók leveleit, így reggel, mikor a munkahelyemen elindítom a gépem, lássam az esetlegesen a gmail-fiókból éjjel érkezett/megírt, majd törölt üzeneteket is?? Ha pl. éjszakára a munkahelymen nem kapcsolom ki a számítógépem, hanem csak készenléti állapotba teszem???

Aki ért hozzá kérem, hogy segítsen!

Kösz...


2011. jún. 15. 07:52
 1/2 anonim ***** válasza:

ha be van kapcsolva a gép, az outlookban be lehet állítani, hogy akár 1 percenként töltse le a mail-eket bármely fiókból. ha kikapcsolod, vagy készenléti állapotban van, nem dolgozik a progi (merthogy ez a lényege a készenléti állapotnak, kicsi fogyasztás mellett gyors betöltés)

egyébként meg ha nem bízol az asszonyban ez nem a legjobb módja a bizalom visszaszerzésének, főleg, hogy csak műszakilag x módja van a kijátszásnak!

2011. jún. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ok, kösz, más ötlet???
2011. jún. 15. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!