Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a probléma a laptopom...

Mi lehet a probléma a laptopommal?

Figyelt kérdés

Asus F5Gl tipusú Dual core, Nvidia 8200, 3GB RAM,

A problémámat eddig még csak játék közben vettem észre, hogy kikapcsol. Semmi hibaüzenet semmi csak egy ilyen furcsa hang és kikapcsol. Witcher, Team Fortress 2, Counter Strike Source ,és BSG Online, amikor ezekkel játszottam akkor kapcsolódott ki , viszont A Left 4 Dead közben nemkapcsolódik ki. Van pár ötletem : túlmelegedett a processzor? vagy valami a videokártyával van ? vagy esetleg driverrel? Valakinek van ötlete? Két éve vettem ezelött sose csinált ilyet.


2011. jún. 15. 16:46
 1/3 anonim válasza:
nekem asus k50in van es nekemis csinalt mar ilyet én szédszettem és újrapasztásztam a videokarit meg suritett levegovel kifujtam a port és azota nem kapcdsolt ki hirtelen..
2011. jún. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Laptopok nagyreszenel a tulmelegedes okozza az ilyen "kikapcsol a semmibol" szindromat. Prcesszor vagy video felmelegedes, a proci huto nem porog ahogy kell, esetleg valami gyari alaplap hiba, mas otletem nincs.
2011. jún. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2011. jún. 15. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!