Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A laptopommal (Dell 1520) a...

A laptopommal (Dell 1520) a következő a probléma! Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

A gépemen mindenféle ok nélkül elkezd tölteni/dolgozni,ilyenkor a töltésjelző led villog és gyors kattogó hangot ad ki egymásután. Ugyebár ez a jelenség természetes mikor bekapcsolom a gépet,lefut az op. rendszer,elindítok egy programot,frissítés stb. DE nálam csak úgy ok nélkül kezdi ezt csinálni ráadásul szaporább villogás és kattogás kíséri mint az előbb említett normális esetekben.kb 15 percet csinálja,utána leáll,és egy idő után megint újrakezdi.Mindeközben úgy h a gép nem frissít,csak egy program, egy ártatlan Total Commander fut,nem töltök se fel se le semmit.Tehát elvileg nem kéne 'dolgoznia' a gépnek semmin.Mégis teszi.És ezt ráadásul olyan erőteljesen teszi,mintha egy több gigás progit vagy játékot akarnák megnyitni vele. Azontúl mikor ezt csinálja akad a film, akad a zene, lassabban nyit meg egy progit,a Winampot(egyszerű zenelejátszó program) 10x annyi idő alatt nyitotta meg.

Korábban sosem csinált ilyet a gép.kb 3 hete csinálja.nem ejtettem le a gépet.nem történhetett semmi mechanikai sérülés rajta.sztem nem is vírusos.Mindig ngyon vigyáztam a gépre.Feltételezem vmi hardver probléma lehet.Mi lehet a gond?


2011. febr. 13. 09:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy a vírusirtó nézelődik a háttérben, vagy az automatikus töredezettségmentesítés indul el. Inkább az előbbi. Szedd le, és nézd meg, hogy nélküle is csinálja-e.
2011. febr. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ilyen komoly dolog mellett biztosan újratelepíteném. Egyből kiderülne, hogy valóban hardveres volt-e a probléma, vagy valami más.

Írtad: "három hete"...egy újrahúzás 2 óra...

2011. febr. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tavaly szeptember óta ugyanaz a vírusírtóm(közbe persze mindig frissíti önmagát).Korábban sosem volt gond vele.most se hiszem h ez lehet a gond.Töredezettségmentesítés nem lehet,azt vhogy kijelezné a gép h fut,kis ikonon stb.Egyébként pár napja töredezettségmentesítettem a gépet,mert azt hittem h

használ.tényleg sok szektor volt töredezett.ezt javította is a progi.de továbbra is fenáll a problémám.

Hát igen lehet h újra kéne telepíteni a gépet.amugy fél éve lett újra telepítve.ami nem számít

rossznak.vki éveken keresztül nem telepít újra és nincs gondja a gépével.

Vki azt mondta h vírusos a gépem.Csak a sz.r NOD32 (mer nekem az van) nem tudja leírtani.Mert érdekes h

2hete még nem volt olyan vészes.de tegnap és tegnapelőtt már odáig fajult h akadt a film.

Azért továbbra is várom a javaslatokat.

2011. febr. 13. 13:17
 4/7 anonim ***** válasza:
A feladatkezelő nem mutat semmi gyanúsat, amikor szenved a gép?
2011. febr. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vírusosnak tűnik valóban, lefuttathatsz néhány vírusirtót. AviraPremium 30 napig pl kipróbálható...F-Secure is van.

Meg ezt [link]

és [link]

de mire ezeket lefuttatod, vígan újrahúzod a géped.

2011. febr. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
HDSentinel-lel lessél rá a vinyóra. Remélem nem kezdett el haldokolni...
2011. febr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A feladatkezelőt is néha nézem,de nem tűnt fel semmi.Köszönöm az eddigi válaszokat.A HDSentinelt még megnézem.utána újratelepítem a windowst.
2011. febr. 14. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!