Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne melegedjen...

Mit tegyek, hogy ne melegedjen túl a laptopom? Tovább lennt

Figyelt kérdés
miután bekapcsolom , kb. fél óra múlva már tűz forró, és kikapcsol magától. Pedig van laptophűtőm, de semmit nem használ.. mit csináljak?
2011. jún. 16. 15:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
az érdekes....ha hűtőd van akkor meg főleg.....mi melegszik túl?1 everestben vagy 1 hasonló progiban nézd meg.....lehet h "lelki" baja van....cserélni kell vmit...
2011. jún. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Piriform Speccy-vel (ingyenes) nézd a hőmérsékleteket!

Csak, hogy konkrétumot is láss!

2011. jún. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

első: hát a billentyűzet alatt, bal oldalon szokott nagyon meleg lenni, bal oldalon a laptop oldalánál ahol iylen rácsszerű valami van, onnan pedig egyenesen ömlik a forróság


második: nem értek nagyon az ilyen dolgokhoz, ezt le lehet tölteni, ha beírom gugliba?

2011. jún. 16. 16:30
 4/13 A kérdező kommentje:
na letöltöttem, telepítettem. Utána mi a teendő? nekem ez kínai..
2011. jún. 16. 16:34
 5/13 A kérdező kommentje:
megvan, most 63 és 64 Celsius között mozog
2011. jún. 16. 16:37
 6/13 A kérdező kommentje:
egyébként főleg akkor forrósodik fel ilyen hamar ha online nézek vmi sorozatot.
2011. jún. 16. 16:39
 7/13 anonim ***** válasza:
ki kellene takarítani, 99%, hogy tele van porral.
2011. jún. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

63-64 nem sok. Illetve sok, de laptopnál előfordul, nekem is annyi, ha nem csinálok rajta semmit se.


Most légy szíves terheld le a gépet, és közben folyamatosan figyeld az értékeket - érdekel, hogy tényleg a meleg miatt kapcsol-e ki.

2011. jún. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha nem hardveres oka van a kikapcsolásnak, akkor szoftveres (bár erre talán kisebb az esély).


Futtasd a Malwarebytes' Anti-Malware programot. Az oldalamon van hozzá egy kis segítség:

[link]

2011. jún. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

amikor olyan 62 % körül volt, elkezdtem online sorozatot nézni, máris felszökött 78-ra...aztán abbahagytam és megint visszaállt 60 körülire...most 66%-on van.

Még ez nem is lenne nagy baj, de a legzavaróbb, hogy játék közben is állandóan kikapcsol, na úgy csak negyed órát bír ki...

2011. jún. 16. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!