Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem egy új androidos ZTE...

Somogyilaszlo kérdése:

Vettem egy új androidos ZTE telót, hozzá egy 8GB-os memó kártyárt. Hol találom meg az ikonját? (infók lent)

Figyelt kérdés

Feladatkezelőben láttam az erőforrásoknál hogy a memóra 92%-osan telített(Használt rendsz memória :384,54M Szabad rendsz memória : 29,55M Teljes rendsz memória : 4144,78M)Lehetséges az hogyha teljesen megtelik a teló memória akkor automatikusan átvált?Itt még van egy infó amit egy letöltött alkalmazás egy bizonyos "Elixir" nevű progi nyújtott :" Egy külső tárolóeszköz információ

Állapot : Csatlakoztatva

Útvonal : /scard

Látható : igen

Blokk méret : 32768bytes

Összes : 7GB 424 MB

Szabad : 7GB 261 MB 96KB

Elérhető : 7GB 261 MB 96KB

Remélem ennyi infó elég lesz a kérdés megválaszlására


2011. jún. 17. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Kicsit könnyebb lenne, ha leírnád a pontos típusát.
2011. jún. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minek az ikonját nem találod? Mi a konkrét probléma? Mert én csak annyit látok az egészből, hogy leírtad a telefonod memória állapotát. Van még 29,5MB a telóban és egy majdnem teljesen üres memóriakártyád. Hol itt a probléma?
2011. jún. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocs hogy hülyén írtam le csak siettem!A típusa ZTE-BLADE!Azért kérdeztem hogy hol van az ikonja mert azt gondoltam hogy letöltött alkalmazásokat "belehúzhatok" a memó kártyába hogy ne a teló memóriáját telítse...
2011. jún. 18. 16:53
 4/7 anonim ***** válasza:

De akkor se értem, hogy minek az ikonja kell. A telefoné? Annak nincs. Az alkalmazásoké? Azoknak van a menüben.

Amit értek az amit szeretnél: a kártyára telepítést.

Akkor:

1. Lusta voltál olvasni az androidról. Ha ezt megtetted volna akkor tudnád, hogy nem lehet a kártyára telepíteni. Ezt igazán meg lehetett volna tenni vásárlás előtt, hogy képbekerülj a rendszerrel kapcsolatban.

2. A kártyára telepítéshez vagy rootolod és megcsinálod az app2sd-t vagy ha elérhető a szolgáltatódnál a 2.2-es frissítés felteszed azt. 2.2-nél is csak a telóra tudsz telepíteni de utána át tudod helyezni az alkalmazásokat a kártyára. Igaz nem mindet és nem is 100%-osan de legalább valami.

2011. jún. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az alkalmazásokat csak akkor tudod a kártyára tenni ha frissited 2.2esre.
2011. jún. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat!!!Am nem voltam lusta a használati utasítást elolvasni hanem nem volt idejük azt mellékelni mert vagy 2 órát ültünk ott zárás után és sietett mindenki!!!
2011. jún. 19. 11:15
 7/7 anonim ***** válasza:

lusta a használati utasítást elolvasni


De ez nem is a használati utasításba van benne.

2011. jún. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!