Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 hiba! Állandóan...

Windows 7 hiba! Állandóan lefagy 3 perccel a bootolás után. Nem tudom mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Mi lehet a gépem hibája, ha gyönyörű szépen bekapcsol, gyorsan ahogy kell neki. Betölt mindent: internet, minialkalmazások, vírusirtó. És 3 perc használat után megáll. Semmit nem csinál. Egyszerűen lefagy. Semmire sem reagál (Alt + F4 ; Ctrl + Alt + Del). Az óra is megáll, tehát, ha hagyom esetleg egy fél órára, akkor azt az időt írja ki amikor lefagyott. Furcsa hangokat nem ad ki magából, és a Win eredeti rajta. Viszont nem az enyém, hanem számítógép kereskedésben telepítették rá. Ha egyszerűen újra telepíteném, megszűnne a hibája?


köszönöm


2011. jún. 18. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálkozni kell, nekem még sose volt ilyen vagy hasonló problémám, de kitudja.. lehet hogy megoldja az újratelepítés.
2011. jún. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Neked is azt tudom ajánlani, mint másnak vírusgyanús helyzetben, hogy futtasd a Malwarebytes' Anti-Malware programot, teljes vizsgálat végrehajtása (frissítés után, mai legyen az adatbázisa!!)!

Ha ismered a csökkentett módot, akkor abban, de ha nem, akkor normál módban inkább...

Nem biztos, hogy vírus, de esélyes...

2011. jún. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Most csökkentett módban sikerült elindítanom, és telepíteni a Malwarebytes' Anti-Malware-t. Feltelepítettem, és normál módban elindítottam. Betöltött, nem fagyott le, most pedig futtatom rajta a programot, ahogy mondtad. Egyenlőre jól működik, köszönöm szépen!
2011. jún. 19. 10:34
 4/4 anonim ***** válasza:
A futtatás az, amit csökkentett módban kell, hogy le tudja irtani a vackokat - biztoasabb csökkentett módban. Normál módban kevésbé biztos a siker.
2011. jún. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!