Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megpróbáltam mp3 formátumba...

Megpróbáltam mp3 formátumba átkonvertálni egy mp4 formátumú videot, mindent jól beállítottam és kb egy pillanat alatt "készen volt", ennek eredményeképp sehol sem volt az átkonvertált fájl. Mi lehetett a probléma?

Figyelt kérdés
a converter: [link]
2011. jún. 20. 07:26
 1/5 anonim ***** válasza:
az mp3 formátum az audio file-ok formátuma. lehet, hogy ez a gond?
2011. jún. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A beállításaiban nézd meg hova teszi a konvertált fájlt.
2011. jún. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Az mp4 az videó file az mp3 meg hang file.Ha csak a hangot szeretnéd róla leszedni akkor arra nem konvertáló progi kell!!!NO23 recorder-rel minden hangot ami a hangkártyádon átmegy felvesz és ezt a wav ogg mp3 -ban le is menti.
2011. jún. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy ugyanezt az ingyenes Format Factory is megcsinálja bármilyen videóból,bármilyen audió fájlba és persze rengeteg más konvertálási lehetőség is van.Csak ezért,nem tennék fel külön programot.
2011. jún. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"arra nem konvertáló progi kell"

Miért nem?Sokkal jobb,mint a felesleges digitál-analóg,majd analóg-digitál átalakítás.

2011. jún. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!