Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy netbookom. Amikor...

Van egy netbookom. Amikor vettem egy partíció volt rajt. Egy 150GB-os.40GB hely van még ezen a partíción és azt akarom hogy ez egy külön partíció legyen. Ezt hogy lehet megcsinálni? Valaki pls irja le.

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
oprendszer?
2011. jún. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Laci31 válasza:
Csodálkozom hogy 150GB csak egy részre particionáltak. Ha mindenáron particionálni akarod, akkor a Particion Magic nevű programot tudom ajánlani. Ott kiválaszthatod a maradék 40GB-ot egy partícióra mint D-helyi lemez. De nem ajánlom, mert akkor a C-meghajtódon nem marad hely és az operációs rendszerhez szükséges és automatikusan letöltendő frissítések sem tudnak letöltődni, valamint új programok sem férnek el rajt. Valamint utólagos particionálás is kárt tehet az operációs rendszerben, ha rosszul csinálod.
2011. jún. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
xp van a gépemen.akkor 30GB-os külön partíciót akarok csinálni.nekem van a gépemen egy EASEAUS Partition Master nevű szoftver.Csak azt nem tudom hogy kell külön partíciót csinálni.ha valaki ismeri a progit akkor pls segítsen
2011. jún. 21. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!