Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen digitális fényképezőt...

Milyen digitális fényképezőt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Nem akarok nagy dolgokat vele, csak családi fotózásra kellene, illetve ha jó minőségű videót csinálna annak is örülnék :) Ja, és olyan 20.000-t szántam rá.

Nézegettem már Nikon Coolpix L23-at, Fuji AX 200-at vagy Olympus FE 5030-at.

Szerintetek? Mit érdemes egyébként figyelembe venni a választásnál?


2011. jún. 20. 23:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a Cannon gépek nagyon szép képeket csinálnak, de megvan az áruk is. Olympus-t nem nagyon ismerem, a Nikon-ról annyit tudok, hogy az se rossz, kicsit olcsóbb a Cannon-nál. És személy szerint neked egy Fuji-t ajánlánék, mert pénztárca kímélő, de mégis ha ilyen felhasználásra szánod, akkor megéri. 20000Tájékán ma már elég jó gépeket kapsz.
2011. jún. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vásárlásnál érdemes vigyelembe venni amúgy a megapixelek számát, a zoom hatékonyságát, a lencséket, és az üzemidőt. Ehhez kapcsolódóan akkumlátor vagy elemes.
2011. jún. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, még nézegetek, utánaolvasgatok aztán holnap sztem bemegyek és testközelből is megnézem őket :) A fuji tényleg jónak tűnik.
2011. jún. 21. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!