Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az informatikusok miért...

Az informatikusok miért mogorvák? Miért emelnek falakat maguk köré és utasítanak el mindenfajta közeledést, barátkozást? Annyira dühítő!

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 12:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
zavarja őket a beszéd. Ha nem emelnek falat, nem hagyjátok őket békén soha. Ha infivel ismerkednél, msn-ezz!
2011. jún. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 legendavagyok01 ***** válasza:

Ez nagy általánosítás... Sok-sok ellenpéldát lehetne mondani.

Egyébként ismerek egy mogorva magyar tanárnőt...

2011. jún. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Miért zavarja őket a beszéd ?? Te informatikus vagy ?
2011. jún. 21. 12:54
 4/12 anonim ***** válasza:
Hülyeség, ez általánosítás :D Annyi, hogy utálják, ha informatika tevékenység közben megzavarják őket. Próbálj programozni és rájössz hogy miért :D
2011. jún. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Barati korombe legalabb 8 infos van, egytol egyig nagy dumagepek es partyarcok, szoval szerintem te nagyon altalanositatsz. 1 volt lakotarsam volt csak ilyen, de ot is ha sokaig piszkaltad, megeredt a nyelve:)
2011. jún. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

Az emberek olyan kiszámíthatatlanok! A gépnél mindig tudod, hogy mi miért történik, és ha mégsem az jön be, amire vársz, akkor biztos lehetsz benne, hogy te rontottál el valamit.


A számítógép az utasításaidat hajtja végre, nem a vágyaidat teljesíti. De azt mindig.


A rendszeremen is van tűzfal, nehogy már körülöttem ne legyen!


:)


Szóval általában már nagyon fiatalon nagyon elmélyednek egy területen (ami ráadásul nagyon szabályos, nagyon "kocka"). Ergo kevesebb idejük jut arra, amit mások "életnek" neveznek. Ennélfogva rutintalanul kezelik a szociális helyzeteket, nincsenek jól bejáratott sémáik a különböző helyzetekre, idegenül mozognak itt, nem is eröltetik, még jobban elszigetelődnek és így tovább.


Ezért aztán keresik egymás társaságát (mint ahogy a bmx-esek, a bélyeggyűjtők és a természetjárók is), belterjes társaságuk csak még érthetetlenebb lesz a külvilág számára.


Nem csoda, ha falat emelnek maguk köré, ezzel is redukálva a társas kapcsolatokat.


Amúgy meg, ha megtudják róluk, hogy informatikusok, és még jó fejek is lennének, véget nem érnének a "miért fagy le a gépem?", "tedd már fel ezt a számlázóprogramot!", "ilyen vagy olyan videókártyát vegyek?" és "tedd már újra a gépem, te informatikus vagy, neked ez semmi!" kérdéseknek és felszólításoknak.


Az meg kinek hiányzik?

2011. jún. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

nem vagyok informatikus, csak sz.gépes grafikus asszony, de ha beszélnek hozzám, esetleg elrontok egy tizedmillimétert vagy egy leütést, és ha lenyomják 10.000 példányban, akkor lesz nekem otthon 750.000 ft-ért egy kupac használhatatlan prospektusom.

Hagyd őt békén, és ha már kiment a sörözőbe , akkor csesztesd!

Egyetlen elfogadható, halk, tömör kérdés: Főzzek kávét? Igenre főzz, és egy szóban közöld, h kész majd türelmesen várj, míg kijön a gép mögül. Folyadékkal ne közelíts 2m-es sávon belül!

2011. jún. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De akkor sem értem, hogy mitől vannak úgy beszarva, akik ilyen visszahúzódóak. Nem hiszem el, h nem hiányzik nekik más társasága.
2011. jún. 21. 13:06
 9/12 anonim ***** válasza:

Csak azt utáljuk, ha noob-ok zaklatnak a hülye kérdéseikkel, meg persze ránk akarnak testálni minden melót.

Persze van, aki alapból mogorva, szerintem az már belefásult a fent említettbe.

2011. jún. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

lehet én vagyok szarul nevelve, de infós létemre szeretek kocsmázni/koncertekre járni/túrázni sőt a lányoktól sem félek :)

az hogy vki begyepesedett, az nem azért van mert infós, hanem mert ilyen a természete. szomszéd öreglány se nagy partiarc, de mégse hiszem h azért mert éjjelente a NASA szervereit hackelné :)

2011. jún. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!