Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SÜRGŐS KÉRDÉS! Meg lehet...

SÜRGŐS KÉRDÉS! Meg lehet nézni a számítógép memóriájában a webkamerán csinált dolgokat? (bővebben lent) (INFORMATIKUSOK)

Figyelt kérdés
Informatikusok figyelem!! Arra lennék kíváncsi hogy a webkamerán csinált dolgokat( nem képek, és videók amiket készítek, én magam) hanem ha msn-en beszélek valakivel, és kamerázunk, akkor elmenti-e valahová a felvételt, vagy képeket belőle? Úgy, hogy én nem, állítottam be semmit, hogy lementse, vagy hasonlók. Szeretném még azt is tudni, hogy hogyan lehet ezeket megtekinteni, hol, és leginkább hogyan lehet törölni..laptop-->beépített kamera.
2010. máj. 20. 07:20
 1/5 anonim válasza:

Nem.

Csak akkor, ha egy programmal erre utasítást adunk a "gépnek".


Ha megfigyeled bármilyen video file rendelkezik "mérettel".


Ha lementené a videot automatikusan, az folyamatosan "töltené" az adattárolót.

2010. máj. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ehhez kellene egy erre való program(Hyper Cam és társai) magától semmit nem ment el, megnyugodhatsz, nyomhatod a camsex-et tovább....:D
2010. máj. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem azért kérdeztem..:DD csk bnőmmel hülyültünk..és gázlenne ha ezt látná bárki is..:DDD de nagyon köszönöm :):)
2010. máj. 20. 14:45
 4/5 A kérdező kommentje:
Még egy apró kérdés :$ Hogy ha ezt a hyper camot vagy másmilyen programot rakok rá a gépre..akkor megjeleníthető lesz-e? vagy mivel nem mentett el smemit, nem lehet semmit se visszakeresni?? :O :) köszönööm, tényleg. :)
2010. máj. 20. 14:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel a már megtörtént webkamerás beszélgetés lezajlott a múltban és nem lett rögzítve, így időgép híján akármilyen később feltelepített programmal sem fogod tudni elővarázsolni azokat az adatfolyamokat.
2010. máj. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!