Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lenne par kerdesem a kulso...

Lenne par kerdesem a kulso HDDrol, segitene valaki?

Figyelt kérdés
Akarok venni 1Tbs HDDt,es azt akarom kerdezni,hogy ez ugyanugy hasznalhato mint a beepitett HDD???Le lehet torolni rola a dolgokat,mert nkm az 1ik ismerosom azt mondta,hogy csak ugy lehet,ha mindent letorlok rola,pl ha van rajta 100 filmem es 1et le akarok torolni rola akk nem lehet,csak ugy ha mindent torlom,ami nkm elegge furan hangzott.Szoval akk lehet kulon-kulon torolni rola a dolgokat,vagy nem???KOszi elore is,es bocs ha 1 kicsit huen hangzik a kerdes:D
2011. jún. 25. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Éppúgy használható, mint a belső, csak általában lassabb.
2011. jún. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 legendavagyok01 ***** válasza:
Teljesen normálisan lehet használni, mint más merevlemezt. Az ismerősöd meg ez alapján informatikai 0.
2011. jún. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kosz a gyors valaszokat:D

En is csodalkoztam rajta mikor meghallottam,pedig nagy okosnak teszi magat, gondoltam en tudom rosszul :-j

2011. jún. 25. 10:57
 4/7 anonim ***** válasza:

Pont úgy használható mint 1 sima csak annyi külömbséggel,hogy a 3.5" -->kell 1 külön adapter-->adnak hozzá 2.5" -->csak 1 usb kell amit szintén adnak hozzá.

És nem lehet rá op.rendszert telepíteni.

2011. jún. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 legendavagyok01 ***** válasza:
Az utolsó megjegyzés nem igaz. Lehet operációs rendszert is rakni rá, Linuxot is, Windows-t is (7-et könnyű, xp durván macera).
2011. jún. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy mindent tudó ismerősöm ha unatkozom felkeresem :D
2011. jún. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
MA vettem 1et es nagyon jo:D 750gb-s WD es 18-19000 ftba kerult kb(280 RON) Szerintem elegge olcson megkaptam:)
2011. jún. 28. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!